Články na téma: Justin Rose

 • Justin Rose
  1

  Zprávy

  Legendy slyšely NE! Vstupenkou do Ryder Cupu byla vyrovnanost

  14. září 2021 – pv

  Justin Rose, Henrik Stenson, Alex Noren, možná i Francesco Molinari, to jsou hráči, které měl kapitán týmu Evropy Pádraig Harrington asi nejvíce na mysli z těch, které nakonec nevybral pro nadcházející Ryder Cup ve Whistling Straits.

 • Ryder Cup
  2

  Zprávy

  Den rozhodnutí je tu! Kdo bude v týmu Evropy pro Ryder Cup?

  12. září 2021 – pv

  Mnoho otazníků, jen jediná jistota, rozhodne se ještě v neděli. Pět míst v týmu Evropy pro nadcházející Ryder Cup je již obsazených. Finálové kolo BMW PGA Championship rozhodne, kteří čtyři hráči tým doplní z kvalifikací. A hned po turnaji oznámí Pádraig Harrington své tři kapitánské volby.

 • Justin Rose
  3

  Zprávy

  Drahé bogey pro Justina Rose. Přišel o play-off FedExCupu

  16. srpna 2021 – ak

  Doslova magickou se stala na konci minulého týdne číslovka 125. Proč? Celkem 125 hráčů totiž postoupilo do play-off FedExCupu, zatímco pro ostatní sezona PGA Tour skončila. Nebo je čeká bitva s hráči z nižší série Korn Ferry Tour o kartu do "první golfové ligy".

 • Justin Rose
  4

  Zprávy

  Rose prožil na Masters 10 jamek snů, zahrál je za neskutečných -9!

  9. dubna 2021 – haf

  První kolo letošního Masters bylo pro hráče těžkou zkouškou, kterou řada velkých jmen nezvládla. V úvodu to vypadalo, že se k nim přidá i Justin Rose, který ale ve druhé polovině kola vystřihl neuvěřitelnou sérii 10 jamek, které zahrál devět pod par a vede o čtyři rány!

 • Brooks Koepka a Justin Rose
  5

  Zprávy

  Hvězdný flight se v Greensboro trápil, dá alespoň někdo cut?

  14. srpna 2020 – haf

  Brooks Koepka, Jordan Spieth a Justin Rose. Flight, který by byl za normálních okolností ozdobou každého golfového turnaje. Jenže PGA Tour prožívá i kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zvláštní sezonu, což zatím potvrzuje také Wyndham Championship. Po nedohraném prvním kole jsou všichni tři pod hranicí cutu!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení