Články na téma: Jordan Spieth

 • Jordan Spieth
  1

  Zprávy

  Spieth se dočkal, po 1351 dnech slaví vítězství. Přišlo doma

  5. dubna 2021 – haf

  Tak dlouho se chodí s dobrými skórkartami do klubovny, až se turnaj vyhraje. Přesně to se v neděli přihodilo Jordanu Spiethovi, který po letech trápení zažívá od února své golfové obrození, které zakončil titulem na Valero Texas Open. Dočkal se po dlouhých 1351 dnech.

 • Jordan Spieth
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Spieth předvedl úžasný flop shot, opět útočí na titul

  4. dubna 2021 – haf

  Jordan Spieth čeká na své dvanácté vítězství na PGA Tour už skoro čtyři roky, v posledních týdnech už ale skutečně buší na jeho brány. Nyní má další šanci ve svém domovském Texasu, a to i díky úžasnému flop shotu ze závěru třetího kola. Po jeho skončení dělí vedení.

 • Bryson DeChambeau
  3

  Zprávy

  Divoký den v Bay Hill. Bryson drivoval 5par, Spieth dal eso a Westy zářil

  7. března 2021 – haf

  Třetí kolo turnaje Arnold Palmer Invitational nabídlo fanouškům v Bay Hill, kteří v omezeném počtu mohli na hřiště, skvělou podívanou. O hlavní zábavu se starali Lee Westwood, Jordan Spieth a Bryson DeChambeau, který předvedl slibovaný kousek na pětiparu 6. jamky.

 • Jordan Spieth
  4

  Bleskovky

  Spieth se dál probouzí, v Pebble Beach se blýskl eagle hole outem

  12. února 2021 – haf

  Jordan Spieth čeká na své další vítězství na PGA Tour už skoro čtyři roky, když se naposledy radoval v roce 2017. Tehdy slavil hned třikrát, jednou z toho v Pebble Beach. Tam se hraje i v tomto týdnu a Spieth potvrzuje, že zažívá své golfové obrození.

 • Brooks Koepka a Justin Rose
  5

  Zprávy

  Hvězdný flight se v Greensboro trápil, dá alespoň někdo cut?

  14. srpna 2020 – haf

  Brooks Koepka, Jordan Spieth a Justin Rose. Flight, který by byl za normálních okolností ozdobou každého golfového turnaje. Jenže PGA Tour prožívá i kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zvláštní sezonu, což zatím potvrzuje také Wyndham Championship. Po nedohraném prvním kole jsou všichni tři pod hranicí cutu!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení