Články na téma: Jordan Spieth

 • Jordan Spieth a Annie Verret
  1

  Bleskovky

  Spiethův skvělý rok! Po obrození se stane i otcem

  6. září 2021 – haf

  Báječný rok Jordana Spietha nemůže mít lepší vyvrcholení. Poté, co se americký golfista vrátil po letech hledání ztracené formy mezi golfovou smetánku, se na podzim stane poprvé otcem. S manželkou Annie očekávají 21. listopadu narození prvního potomka.

 • Jordan Spieth
  2

  Zprávy

  Spieth nehrál normální golf. Zapsal dva eagly v řadě a 62 ran

  21. srpna 2021 – ak

  Nehrál jsem normální golf, konstatoval po 2. kole turnaje Northern Trust Jordan Spieth. Co se odehrálo? Do druhého dějství prvního podniku play-off FedExCupu vstupoval se skóre +1, po první jamce už byl dvě rány nad par, ale nakonec končil kolo se 62 ranami, -9.

 • Louis Oosthuizen
  3

  Zprávy

  Oosthuizen skvěle rozjel i The Open. Mickelson padl na úplné dno

  15. července 2021 – pv

  Louis Oosthuizen potvrdil i v 1. kole 149. The Open svou letošní vynikající formu na majorech, když stanovil vedoucí skóre v Royal St George´s na -6. Využil tak výrazně lepších dopoledních podmínek, stejně jako Jordan Spieth, který je jen o ránu za ním. Pro kohokoliv, kdo startoval odpoledne, už bylo mínusové skóre velkým úspěchem.

 • Jordan Spieth
  4

  Zprávy

  Spieth si užívá podpory fanoušků, kteří mohou jíst a pít dle libosti

  30. května 2021 – ak

  Návrat fanoušků na hřiště, to je pro i pro golfisty doslova požehnáním. A zvlášť v případě, když jste domácí hráč. Právě to prožívá Jordan Spieth na turnaji Charles Schwab Challenge ve svém rodném Texasu. Do finálového kola jde jako lídr s náskokem jedné rány.

 • Jordan Spieth
  5

  Zprávy

  Dvě kola bez bogey a Spieth vede. Naopak Mickelson cut nedal

  29. května 2021 – ak

  Dvě kola, ani jediné bogey, jedenáct birdie a vedení na turnaji Charles Schwab Challenge se skóre -11. To je stručná vizitka Jordana Spietha. A důkaz, že 27letý vítěz tří majorů je definitivně zpátky ve hře. Naopak vítěz posledního majoru Phil Mickelson neprošel cutem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení