Články na téma: Jon Rahm

 • Patrick Cantlay
  1

  Zprávy

  Cantlay zažívá skvělou sezonu. Stal se hráčem roku na PGA Tour

  15. září 2021 – ak

  Patrick Cantlay prožívá parádní sezonu. A ještě lepší její závěr. Po triumfu ve FedExCupu vyšperkovaném odměnou ve výši 15 milionů dolarů byl korunován i hráčem roku na PGA Tour. O tom, že získá cenu Jacka Nicklause, rozhodlo hlasování samotných hráčů.

 • Jon Rahm a Dustin Johnson
  2

  Bleskovky

  Kdo je "zlatou rybkou" mezi nejlepšími golfisty světa?

  1. září 2021 – ak

  O zlatých rybkách se říká, že jsou nejšťastnějšími živými tvory, protože nemají žádnou paměť. Nebo přesněji, že po několika málo vteřinách zapomenou na vše, co se před chvílí odehrálo. Kdo je takovou "zlatou rybkou" mezi nejlepšími golfisty světa?

 • Cameron Smith
  3

  Bleskovky

  Úžasný Smith atakoval skóre 59, neděli zrušila bouře Henri

  22. srpna 2021 – ak

  Vedení po 3. kole turnaje Northern Trust, úvodního podniku play-off FedExCupu, dělí Cameron Smith a Jon Rahm se skóre -16, ale každý se k němu propracoval úplně jinou cestou. Rozhodně spokojenější byl Australan Smith, který dokonce atakoval magickou 59.

 • Jon Rahm
  4

  Zprávy

  Rahm udržel v New Jersey vedení. Systém play off nemá rád

  21. srpna 2021 – pv

  Jon Rahm je i po druhém kole prvního turnaje play off FedEx Cupu na PGA Tour v čele leaderboardu. Zatímco po prvním kole vedl společně s Justinem Thomasem, po pátku už je v samostatném vedení o ránu před Tonym Finauem. Po dohrání si neodpustil pár poznámek o systému, kterým se od roku 2019 play off hraje.

 • Jon Rahm
  5

  Bleskovky

  Thomas dal na radu 15letého kluka a dělí vedení s Rahmem

  20. srpna 2021 – ak

  John Rahm se vrátil na hřiště po měsíci nucené pauzy a vypadalo, jako by žádnou přestávku neměl. Justin Thomas si nechal poradit od 15letého kluka a bylo z toho nejnižší skóre roku. Oba dva dělí vedení na Northern Trust, prvním podniku play-off FedExCupu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení