Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm
  1

  Zprávy

  Rahm to v Mexiku dokázal. Zlomil prokletí a zvítězil

  2. května 2022 – pv

  Jon Rahm se stal v neděli ve Vidantě vítězem Mexico Open. 27letý Španěl získal svůj sedmý triumf na PGA Tour a první od loňského června, kdy vyhrál US Open. Stejně jako tehdy vyhrál o jednu ránu. Se skóre -17 za sebou s nejtěsnějším náskokem nechal trojici Američanů Tony Finau, Kurt Kitayama a Brandon Wu.

 • Jon Rahm
  2

  Zprávy

  Rahm nezářil, ale zabral ve finiši a vedení v Mexiku udržel

  1. května 2022 – ak

  Jon Rahm vstoupí do finálové rundy turnaje Mexico Open at Vidanta v roli lídra. S náskokem dvou ran. A to i přesto, že po většinu třetího kola to byl on, kdo musel na hřišti Vidanta Vallarta stahovat ztrátu na své soupeře, kterými byli Cameron Champ a Kurt Kitayama.

 • Jon Rahm
  3

  Zprávy

  Rahm je hladový po výhře. Musí ale porazit prokletí 36 jamek

  30. dubna 2022 – ak

  Jon Rahm na turnaji Mexico Open at Vidanta potvrzuje, že jeho hlad po vítězství je opravdu už velký. Naposledy totiž na PGA Tour vyhrál loni v červnu. Po dvou kolech vede 27letý Španěl a velký favorit o dvě rány, ale o víkendu bude muset překonat i nepříznivou statistiku.

 • Jon Rahm
  4

  Zprávy

  Rahm v Mexiku cítí nostalgii. A svým golfem opět nenudí

  29. dubna 2022 – ak

  Pokaždé, když Jon Rahm přijede do Mexika, pocítí velkou vlnu nostalgie. A zrovna tak platí, že pokud tenhle Španěl přijede na turnaj, není to nuda. Platí to i pro turnaj Mexiko Open at Vidanta, na němž Rahm po prvním kole vede, byť společně s dalšími pěti hráči.

 • Jon Rahm
  5

  Zprávy

  Jako v hororu. Rahm potřeboval na jamku devět ran!

  16. března 2022 – ak

  Jon Rahm uhájil na The Players pozici světové jedničky, ale to bylo nejspíš to jediné, s čím mohl být spokojený. Skončil totiž až dělený 55. Výrazně k tomu přispěla jedna jediná jamka, která se změnila v Rahmovu noční můru. Potřeboval na její zdolání devět ran.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení