Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm
  1

  Zprávy

  VIDEO: Rahm sprostě nadával na hřiště. Natočil ho fanoušek

  25. ledna 2022 – pv

  Po posledních turnajích PGA Tour se v zámoří řeší nízká skóre. Fanoušci asi ocení, že v televizi vidí, jak hráči skórují o sto šest, ale co se týče hráčů, ne všichni jsou z toho nadšení. Například John Rahm, který to během třetího kola American Express v La Quintě řekl jasně.

 • Jon Rahm
  2

  Zprávy

  Kdo může za rekordní skóre -34? Woods a bezbranné hřiště

  12. ledna 2022 – ak

  Hned úvodní turnaj roku přinesl změnu v rekordních zápisech PGA Tour. Skóre -34 je tím nejnižším, jaké kdy golfista na některém z turnajů zámořské tour od roku 1950 dosáhl. A diskuse po tomhle střeleckém festivalu neberou konce. Je to trend a jen začátek?

 • Jon Rahm
  3

  Zprávy

  Rahm na Havaji nevyhrál. I tak překonal významný milník

  10. ledna 2022 – ak

  Jon Rahm prožil, jak sám řekl, hořkosladký turnaj. Na Sentry Tournament of Champions na Havaji zahrál impozantních 33 ran pod par, lepší výsledek, než dosud rekordní skóre na PGA Tour, ale přesto to na vítězství nestačilo. I tak překonal významný milník své kariéry.

 • Cameron Smith
  4

  Bleskovky

  První titul roku slaví Smith. S rekordem i skalpem jedničky

  10. ledna 2022 – ak

  Australan Cameron Smith vstoupil do nového roku 2022 na PGA Tour vítězstvím. Triumf na Turnaji šampionů na Havaji navíc ještě přizdobil skalpem světové jedničky Jona Rahma a nejlepším celkovým skóre -34 nejen na hřišti Plantation, ale v celé historii PGA Tour.

 • Jon Rahm
  5

  Bleskovky

  Rahm to rozbalil. Zahrál 12 ran pod par a už na Havaji dělí vedení

  9. ledna 2022 – ak

  Jen hodinu a půl se radoval Justin Thomas z nového rekordu hřiště Plantation na Turnaji šampionů na Havaji, když ve třetím kole "nastřílel" 12 ran pod par. Jon Rahm totiž o chvíli později jeho rekord vyrovnal a díky tomu se dotáhl na čelo leaderboardu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení