Články na téma: Jon Rahm

 • Jon Rahm
  1

  Zprávy

  Negativní poprvé. Negativní i podruhé. Rahm stihne US Open

  14. června 2021 – ak

  Nejprve prožil nadmíru bolestný okamžik, kdy musel po třech kolech odstoupit z turnaje, ve kterém vedl s velkým náskokem, teď naopak prožívá chvíle úlevy, když je po dvou negativních testech na covid v pořádku. Jon Rahm je zpátky ve hře a stihne i US Open.

 • Jon Rahm
  2

  Zprávy

  Osobnosti pálí do PGA Tour. Kruté! Proč jste Rahma natáčeli?

  8. června 2021 – pv

  Významné golfové osobnosti tepou do PGA Tour za to, jakým způsobem proběhlo oznámení Jonu Rahmovi, že měl minulý týden během The Memorial Tournament pozitivní test na Covid-19. Španěl musel odstoupit ze skvěle rozehraného turnaje po třetím kole při vedení o šest ran.

 • Jon Rahm
  3

  Zprávy

  Rahm vedl na Memorialu o 6 ran. Pak musel odstoupit, kvůli COVIDu

  6. června 2021 – haf

  Naprosto zdrcující scéna byla k vidění po skončení 3. kola letošního Memorialu. Po kole za 64 ran se na něm ujal vedení už o šest ran Španěl Jon Rahm, který však hned u greenu dostal informaci, že byl pozitivně testován na COVID-19 a že z turnaje musí odstoupit.

 • Jon Rahm
  4

  Bleskovky

  Rahm nabízí řešení pomalé hry. Ukryl ho pod zkratku A.I.M.

  30. května 2021 – ak

  Tempo hry, nebo spíš pomalá hra, je v golfu stále diskutované téma. A zrovna tak se stále hledají řešení, jak zrychlit golfové kolo. Platí to i po druhém majoru sezony, kde po osmi letech padl trest za pomalou hru. Se svou troškou a inovací, jak zrychlit, přišel i Jon Rahm.

 • Jon Rahm
  5

  Bleskovky

  Frustrace na majoru. Upřímný Rahm, naštvaný Van Rooyen

  23. května 2021 – haf

  Golf je sport gentlemanů, říká se, ale i golfisté umí být pořádně naštvaní. Na letošním PGA Championship o tom veřejnost i novináře přesvědčili Jon Rahm a Erik Van Rooyen. První verbálně při rozhovoru s médii, druhý svými činy přímo na odpališti.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení