Články na téma: John Daly

 • John Daly
  1

  Zprávy

  Daly utopil šance na poslední jamce. Vzal to s nadhledem

  4. května 2021 – pv

  John Daly útočil v neděli na veteránské PGA Tour Champions na své druhé vítězství, první po dlouhých čtyřech letech. Někdejší dvojnásobný major šampion se ale nakonec musel sklonit před Mikem Weirem, za kterým zaostal o dvě rány. Nechal je na poslední jamce, kde smolně utopil svou příhru do greenu.

 • John Daly
  2

  Zprávy

  Daly bojuje s rakovinou po svém. Poslouchá doktory a hraje skvělý golf

  31. října 2020 – haf

  Když doktoři diagnostikovali Johnu Dalymu rakovinu močového měchýře, nesložil se. Právě naopak. Americký golfový rebel se rozhodl nejtěžšího soupeře ve svém životě porazit a jak je vidět, prospívá mu to i při hře. V pátek zahrál své nejlepší kolo na PGA Tour Champions.

 • John Daly
  3

  Bleskovky

  Daly trefil bosý hole-in-one! Oholí se, až porazí rakovinu

  13. října 2020 – haf

  John Daly v uplynulých dnech opět plnil novinové titulky. Hvězda Czech Masters dokazuje, že ani v těžkém životním období neztrácí nic z toho, co ji během života zdobilo. Golfový um a výstřednost.

 • John Daly
  4

  Bleskovky

  Daly prozradil, že má rakovinu. Věří v zázrak

  11. září 2020 – haf

  S šokující informací přišel ve středu americký golfový rebel John Daly. Ten v rozhovoru pro zámořský Golf Channel prozradil, že mu doktoři diagnostikovali rakovinu močového měchýře.

 • John Daly
  5

  Bleskovky

  COVIDu se bojí také John Daly, odhlásil se z PGA Championship

  4. srpna 2020 – haf

  Seznam hráčů, kteří se z nejrůznějších důvodů rozhodli nestartovat na letošním PGA Championship, který se hraje v tomto týdnu na hřišti TPC Harding Park, neustále roste. Naposledy do něho přibyl John Daly, který vyjádřil obavy odcestovat v tuto chvíli do Kalifornie.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení