Články na téma: Jessica Korda

 • Jessica Korda
  21

  Bleskovky

  Jessica Korda útočila, ale na sedmý titul na LPGA nedosáhla

  24. května 2021 – ak

  Až do závěrečných jamek byla Jessica Korda ve hře o titul na turnaji Pure Silk Championship, ale na svůj sedmý titul na LPGA nakonec nedosáhla. Za vítěznou Wei-Ling Hsu z Tchajwanu zaostala o tři rány a obsadila třetí příčku.

 • Jessica Korda
  22

  Bleskovky

  Jessica Korda je na LPGA před finále třetí, Nelly se trápila

  23. května 2021 – haf

  Jessica Korda si v neděli zahraje o svůj letošní druhý titul na LPGA! Před finálovým kolem Pure Silk Championship ztrácí z třetího místa na první místo jedinou ránu. Mladší Nelly naopak v sobotu prožila špatný den a pohoršila si až do sedmé desítky průběžného pořadí.

 • Jessica Korda
  23

  Zprávy

  Drama až do konce! Jessica Korda v LA těsně nevyhrála

  25. dubna 2021 – pv

  Jen po jednom kole ze čtyř nebyla na turnaji HUGEL Air Premia LA Open Jessica Korda na čele leaderboardu. Že to bylo kolo poslední, nepřipsala si tak své letošní druhé a celkově sedmé vítěztví na LPGA. O jednu ránu se musela sklonit před Brooke Henderson, když zahrála finálové kolo za +1 (72 ran).

 • Jessica Korda
  24

  Zprávy

  Jessica Korda v LA stále vede, ale tvrdě ji stíhá světová jednička

  24. dubna 2021 – pv

  I po třetím kole turnaje HUGEL-AIR PREMIA LA Open je v čele turnaje LPGA Jessica Korda. Po kole za 68 ran se však její náskok na světovou jedničku Jin Young Ko ztenčil ze tří na jedinou ránu. 28leté Američance s českými kořeny pomohl udržet vedení silný závěr kola, po kterém jí patří skóre -16.

 • Jessica Korda
  25

  Zprávy

  Jessica Korda drtí v LA soupeřky, Nelly přišla o svou sérii

  23. dubna 2021 – haf

  Dvě báječná kola znamenají, že má vedoucí Jessica Korda před finálovými koly na HUGEL-AIR PREMIA LA Open náskok tří ran na své soupeřky. Skvěle to přitom měla také ve druhém kole rozehrané i mladší Nelly, závěr jí však nevyšel a přišla tak o svoji úžasnou sérii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení