Články na téma: Jessica Korda

 • Klára Spilková
  16

  Zprávy

  Spilková na majoru skvěle začala! Kordovy chtějí konečně napodobit tátu

  24. června 2021 – pv

  Od čtvrtka do neděle se v Johns Creek v Georgii hraje další ženský major této sezóny. KPMG Women´s PGA Championship není bez české účasti, když ho mezi prvními hráčkami ve startovním poli rozehrála i Klára Spilková.

 • Nelly Korda
  17

  Zprávy

  To byla jízda! Nelly Korda po životním kole vede na LPGA

  20. června 2021 – ak

  Nelly Korda odehrála famózní třetí kolo na turnaji Meijer LPGA Classic. Zahrála v něm 62 ran, tedy 10 pod par, což je její nejlepší výsledek v kariéře. Na podniku LPGA ji vyneslo do vedení s celkovým skóre -20 a náskokem tří ran před druhou Irkou Leonou Maguire.

 • Nelly Korda
  18

  Bleskovky

  Jessica Korda na USWO dala cut, Nelly končí. Vede 19letá Filipínka

  5. června 2021 – haf

  Druhý ženský golfový major roku sestrám Kordovým patřit nebude. Alespoň o víkendu si na US Women's Open zahraje Jessica Korda, ale na špici leaderboardu výrazně ztrácí. Mladší Nelly dokonce jede předčasně domů, když září náctileté golfové hvězdičky.

 • Megha Ganne
  19

  Bleskovky

  US Women's Open vede 17letá středoškolačka, Kordovy ztrácejí

  4. června 2021 – haf

  Do US Women's Open vstoupila naprosto senzačně teprve 17letá středoškolačka Megha Ganne, která se dokázala skvěle vypořádat s brutálním roughem a nebýt bogey na poslední jamce, byla by na prvním místě sama. Takhle ho dělí s Me Reid, obě jsou na skóre -4.

 • Nelly a Jessica Kordovy
  20

  Zprávy

  Ženské US Open ještě nezačalo a rodina Kordova už se raduje

  3. června 2021 – ak

  Letošní v pořadí 76. US Women’s Open, které startuje dnes na hřišti Lake v Olympic Clubu v San Francisku, ještě ani nezačalo a sestry Jessica a Nelly Kordovy už mají důvod k radosti. A možná ještě větší jejich rodiče Petr Korda a Regina Rajchrtová. Proč?Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení