Články na téma: Jessica Korda

 • Klára Spilková
  11

  Bleskovky

  Spilkové se úvod v Ohiu nepovedl, cut je daleko

  9. července 2021 – pv

  Klára Spilková rozehrála svůj další turnaj na LPGA. Úvodní kolo Marathon LPGA Classic se jí nevydařilo, když v něm zahrála 75 ran a se skóre +4 se usadila na děleném 125. místě. Do 2. kola půjde se ztrátou čtyř ran na cut.

 • Nelly Korda
  12

  Zprávy

  Nelly Korda v číslech, penězích i jako součást "týmu Jelly"

  30. června 2021 – ak

  Nelly Korda už toho ve 22 letech dosáhla na golfové scéně docela dost. Víc, než drtivá většina golfistek za celou svou kariéru. Posledními přírůstky do její úctyhodné sbírky se staly premiérový titul z majoru, pozice světové jedničky a jistý start na olympijských hrách.

 • Nelly Korda
  13

  Zprávy

  Nelly Korda vyhrála poprvé major a stala se světovou jedničkou

  28. června 2021 – ak

  A vítězkou se stává … Nelly Korda! Ne, není to šotek, kvůli kterému se se sem vloudila týden stará zpráva, že 22letá Američanka s českými kořeny vyhrála turnaj LPGA. Po týdnu totiž Korda vyhrála opět. Poprvé v kariéře major. A poprvé v kariéře se stala světovou jedničkou.

 • Nelly Korda
  14

  Zprávy

  Nelly Korda drží na majoru první místo, opět ji vystrašila voda

  27. června 2021 – haf

  Už jen 18 jamek zbývá odehrát na letošním KPMG Women's PGA Championship a Nelly Korda je velmi blízko zisku svého prvního major titulu. Před finálovým kolem totiž dělí vedení s další Američankou Lizette Salas, se skóre -15 mají na nejbližší soupeřky náskok 5 ran.

 • Nelly Korda
  15

  Zprávy

  Nelly Korda po úžasném finiši vede, Spilková na majoru vyhořela

  26. června 2021 – haf

  Naprosto fenomenálním způsobem se rozloučila Nelly Korda s druhým kolem KPMG Women's PGA Championship, po kterém se skóre -11 vede o ránu před Lizete Salas. S turnajem se naopak předčasně loučí Klára Spilková, která v pátek zahrála za 82 ran (+10).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení