Články na téma: Jessica Korda

 • Jessica Korda
  1

  Bleskovky

  Jessica Korda stahovala, na titul na majoru to ale nestačilo

  4. dubna 2022 – ak

  Sedm ran ztrácela Jessica Korda před finálovým kolem prvního majoru roku na LPGA na vedoucí Jennifer Kupcho. Ve finále stahovala, ubírala ránu za ránou, ale stačilo to "pouze" na druhé místo. Dvě rány za vítěznou Kupcho, která slaví první titul na LPGA i na majoru.

 • Jessica Korda
  2

  Zprávy

  Skvělé kolo Jessiky Korda. Na prvním majoru je ve hře o titul

  3. dubna 2022 – ak

  Skvělé třetí kolo odehrála Jessica Korda na úvodním majoru sezony LPGA. Na turnaji Chevron Championship zahrála 5 ran pod par a posunula se už na skvělé třetí místo. K její smůle ještě lepší kolo zahrála Jennifer Kupcho, která před ní vede s náskokem 7 ran.

 • Jessica Korda
  3

  Zprávy

  Ach ty starty. Jessica Korda ale naštěstí zvládá závěry

  2. dubna 2022 – ak

  Tak trochu nenápadně stoupá Jessica Korda leaderboardem na úvodním majoru sezony LPGA Chevron Championship. Oproti prvnímu kolu si ve druhém polepšila o 11 míst a dělí 16. příčku se skóre -4. Na vedoucí Japonku Hinako Shibuno ztrácí pouze pět ran.

 • Jessica Korda
  4

  Zprávy

  Jessica Korda na prvním majoru roku obracela bídný start

  1. dubna 2022 – ak

  Ze sester Kordových startuje na úvodním majoru sezony LPGA pouze starší Jessica. Po prvním kole turnaje Chevron Championship drží dělenou 27. pozici se ztrátou pěti ran na vedoucí dvojici Jennifer Kupcho a Minjee Lee, které zahrály 6 ran pod par.

 • Jessica Korda
  5

  Bleskovky

  Konec po šesti jamkách. Jessica v bolestech odstoupila

  4. února 2022 – pv

  Jen šest jamek odehrála Jessica Korda na turnaji LPGA Drive On Championship ve Fort Myers na Floridě. Po nich se bohužel musela odhlásil, protože kvůli bolestem od zraněných žeber už nedokázala švihat. Její sestra Nelly zahrála kolo v paru a je po prvním dnu v sedmé desítce pořadí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení