Články na téma: Jessica Korda

 • Nelly Korda
  1

  Zprávy

  Nelly Korda před Solheim Cupem: Zkouší se mi dostat do hlavy

  2. září 2021 – pv

  Od soboty do pondělí se v Toledu Ohiu koná ženská obdoba Ryder Cupu. V Iverness Golf Clubu se v prestižním Solheim Cupu už po sedmnácté utkají výběry USA a Evropy. Americký tým povede původem Evropanka, dcera českých rodičů Nelly Korda. Pokud na sobě cítí tlak, nedává to znát.

 • Klára Spilková
  2

  Zprávy

  Na OH startuje turnaj žen i se Spilkovou a sestrami Kordovými

  3. srpna 2021 – pv

  Ve středu ráno tokijského času, tedy v noci z úterka na středu českého času, odstartuje prvním kolem očekávaný olympijský golfový turnaj žen. Mezi šedesátkou účastnic nechybí Klára Spilková nebo sestry Kordovy, z nichž mladší Nelly patří mezi největší favoritky na medaili.

 • Jeungeon Lee6
  3

  Bleskovky

  Sestry Kordovy zahrály pod par, ale málo. Za titulem míří Lee6

  24. července 2021 – ak

  Korejka Jeongeun Lee6 po rekordním druhém kole na The Amundi Evian Championship, čtvrtém majoru sezony LPGA, zvýšila své vedení už na pět ran. Nelly i Jessica Kordovy sice zahrály svá kola pod par, ale drží pozice daleko od těch nejlepších. Na turnaji LET Access Series o sobě dala vědět česká profesionálka Kristýna Napoleaová, která skončila v top 10.

 • Nelly Korda
  4

  Bleskovky

  Nelly i Jessica Kordovy daly cut, ale hvězdou dne byla Lee6

  23. července 2021 – ak

  Výrazně lepší druhé kolo, než to první, zahrály sestry Kordovy na turnaji The Amundi Evian Championship, který je letos čtvrtým majorem na LPGA. Obě nakonec jistě prošly cutem, ale hvězdou dne byla Korejka Jeongeun Lee6, která zahrála skvělých 10 ran pod par.

 • Nelly Korda
  5

  Bleskovky

  Tým Jelly si polepšil, sestry Kordovy už jsou opět v TOP 10

  17. července 2021 – haf

  Foursomy sestrám Kordovým na Dow Great Lakes Bay Invitational. V prvním kole zahrály společně jedním míčkem za 65 ran, ve třetím jen o ránu hůře. Kvůli horšímu druhému kolu jsou ale po třech rundách jen na skóre -10, což před finále stačí na dělenou sedmou příčku.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení