Články na téma: Jan Cafourek

 • Ondřej Lieser
  21

  Zprávy

  Lieser je na PGT v Německu devátý, dobře začal také Cafourek

  17. srpna 2020 – haf

  Velmi povedený vstup do dalšího turnaje Pro Golf Tour prožil Ondřej Lieser. Ten na úvod německého Starnberg Open zahrál za 67 ran (-4) a po prvním kole dělí devátou příčku. Jen o ránu a osm míst hůře je na tom po pondělku v golfovém klubu Starnberg Jan Cafourek.

 • Aleš Kořínek
  22

  Zprávy

  BOMBA! Aleš Kořínek vyhrál zkrácený turnaj PGT v Rakousku

  6. srpna 2020 – haf

  Český golf má dalšího šampiona na Pro Golf Tour! Stal se jím Aleš Kořínek, který ovládl počasím výrazně ovlivněnou akci Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten. Kořínek musel během čtvrtka odehrát obě dvě soutěžní kola, po kterých skončil na skóre -7 a vyhrál o dvě rány.

 • Stanislav Matuš
  23

  Zprávy

  Chybí nám turnajové napětí, shodují se čeští profíci. Tohle je pro nás rok nula

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Může se stát, že tahle golfová sezóna se zapíše do historie jako sezóna, která nikdy nebyla. Pandemie sice odeznívá, ale návrat profesionálních golfových turnajů na evropská hřiště je v nedohlednu.

 • Jan Cafourek
  24

  Bleskovky

  Cafourkovi tentokrát finále nevyšlo, skončil po cutu poslední

  12. března 2020 – haf

  Zatímco na předcházejícím turnaji Pro Golf Tour v Maroku si Jan Cafourek schoval na závěr to nejlepší, tentokrát to bohužel neplatilo. Na Open Bahia Golf Beach 2020 neprožil povedené finálové kolo a s celkovým skóre +8 obsadil dělenou 43. příčku.

 • Jan Cafourek
  25

  Bleskovky

  Cafourek zahrál quadruple bogey, v Maroku dal těsně cut

  11. března 2020 – haf

  Jedna nepovedená rána málem stála Jana Cafourka cut na dalším turnaji Pro Golf Tour v Maroku. Během druhého kola Open Bahia Golf Beach 2020 kvůli ní zapsal dokonce quadruple bogey a až díky birdie na poslední jamce prošel do čtvrtečního finálového kola.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení