21

Zprávy

Lieser je na PGT v Německu devátý, dobře začal také Cafourek

17. srpna 2020 – haf

Velmi povedený vstup do dalšího turnaje Pro Golf Tour prožil Ondřej Lieser. Ten na úvod německého Starnberg Open zahrál za 67 ran (-4) a po prvním kole dělí devátou příčku. Jen o ránu a osm míst hůře je na tom po pondělku v golfovém klubu Starnberg Jan Cafourek.

• Aleš Kořínek
    22

Zprávy

BOMBA! Aleš Kořínek vyhrál zkrácený turnaj PGT v Rakousku

6. srpna 2020 – haf

Český golf má dalšího šampiona na Pro Golf Tour! Stal se jím Aleš Kořínek, který ovládl počasím výrazně ovlivněnou akci Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten. Kořínek musel během čtvrtka odehrát obě dvě soutěžní kola, po kterých skončil na skóre -7 a vyhrál o dvě rány.

• Stanislav Matuš
    23

Zprávy

Chybí nám turnajové napětí, shodují se čeští profíci. Tohle je pro nás rok nula

24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

Může se stát, že tahle golfová sezóna se zapíše do historie jako sezóna, která nikdy nebyla. Pandemie sice odeznívá, ale návrat profesionálních golfových turnajů na evropská hřiště je v nedohlednu.

• Jan Cafourek
    24

Bleskovky

Cafourkovi tentokrát finále nevyšlo, skončil po cutu poslední

12. března 2020 – haf

Zatímco na předcházejícím turnaji Pro Golf Tour v Maroku si Jan Cafourek schoval na závěr to nejlepší, tentokrát to bohužel neplatilo. Na Open Bahia Golf Beach 2020 neprožil povedené finálové kolo a s celkovým skóre +8 obsadil dělenou 43. příčku.

25

Bleskovky

Cafourek zahrál quadruple bogey, v Maroku dal těsně cut

11. března 2020 – haf

Jedna nepovedená rána málem stála Jana Cafourka cut na dalším turnaji Pro Golf Tour v Maroku. Během druhého kola Open Bahia Golf Beach 2020 kvůli ní zapsal dokonce quadruple bogey a až díky birdie na poslední jamce prošel do čtvrtečního finálového kola.