Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  221

  Zprávy

  Nesmělý Cafourek po dalším dramatu: Musí být o co hrát, ne?

  5. července 2016 – Honza Fait

  Na pátý pokus už to Janu Cafourkovi vyšlo. V minulém týdnu v Dánsku prošel v této sezoně poprvé na Challenge Tour cutem, velkou vědu z toho ale nedělá. Čtyři kola na turnaji chce brát jako samozřejmost, nechce se soustředit pouze na cuty. Tak jako v tomto týdnu, kdy patří k největším českým nadějím na D+D REAL Slovakia Challenge.

 • Jan Cafourek
  222

  Bleskovky

  Cafourek si na závěr v Dánsku pohoršil, nyní už vyhlíží Slovensko

  3. července 2016 – GolfExtra.cz

  To nejlepší nakonec si Jan Cafourek bohužel v Dánsku nenechal. S turnajem Challenge Tour, který se konal nedaleko Aalborgu, se rozloučil kolem za 75 ran (+4) a obsadil konečnou dělenou 62. příčku. Přesto musí být s výsledkem na turnaji spokojen.

 • Jan Cafourek
  223

  Bleskovky

  Cafourkův par v Dánsku: Parádní začátek vystřídalo hledání

  2. července 2016 – GolfExtra.cz

  Stejný výsledek jako v prvním kole zahrál český golfista Jan Cafourek na turnaji Made In Denmark Challenge v rámci Challenge Tour. Par ve třetí rundě mu v dánském Aalborgu vynesl průběžně dělené 51. místo. O jeho vylepšení bude usilovat ještě v neděli.

 • Jan Cafourek
  224

  Zprávy

  Cafourek prolomil českou smůlu. V Dánsku prošel cutem

  1. července 2016 – GolfExtra.cz

  Čekání skončilo. Po více než měsíční pauze budou mít čeští golfoví fanoušci o víkendu koho sledovat. Jan Cafourek prošel na turnaji Made in Denmark Challenge v dánském Aalborgu cutem a prolomil tak smůlu tuzemských hráčů na akcích Challenge Tour.

 • Jan Cafourek
  225

  Zprávy

  Cafourek chtěl do TOP 20, končí už v pátek

  27. května 2016 – Adam Kotrbatý

  Připravil si pozici a zaútočil. Tak se zhruba dají popsat dva poslední dny Jana Cafourka na Kunětické Hoře. Český golfista zahrál ve čtvrtek 71 ran a dnes vyhlásil útok na cut. Navzdory dvěma bogey se mu povedlo stlačit celkové skóre na -4. Ani to ale na postup nestačilo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení