Články na téma: Jan Cafourek

 • Stanislav Matuš
  6

  Zprávy

  Čechům se The Open vzdálilo, Ital rozstřílel Kaskádu

  3. července 2021 – haf

  Už jen Stanislav Matuš může z českých hráčů na Kaskáda Golf Challenge snít o tom, že si za dva týdny zahraje slavné The Open. Po třetím kole ztrácí se skóre -8 na lídry čtyři rány, když dělí 13. pozici. Hřiště u Brna pak v sobotu naprosto rozstřílel Ital Lorenzo Scalise, který zahrál za 61 ran (-10) a dělí první místo.

 • Stanislav Matuš
  7

  Zprávy

  Na Kaskádě dali cut tři čeští golfisté, Matuš dělí páté místo

  2. července 2021 – Honza Fait

  Tři Češi prošli cutem na premiérovém ročníku Kaskáda Golf Challenge. Skvěle rozehraný turnaj má především Stanislav Matuš, který se skóre -7 dělí před víkendem páté místo. O víkendu si na druhém letošním domácím turnaji Challenge Tour zahrají i Jan Cafourek a Šimon Zach.

 • Stanislav Matuš
  8

  Zprávy

  Skvělý český den na Kaskádě. Tři hráči jsou v elitní patnáctce

  1. července 2021 – haf

  Velmi povedený den prožili čeští golfisté na úvod letošní Kaskáda Golf Challenge. Hned tři z nich jsou po nedohraném prvním kole v TOP 15, když Stanislav Matuš je se skóre -5 dělený čtvrtý se ztrátou jediné rány na první místo. Trápili se naopak Ondřej Lieser (+3) a Filip Mrůzek (+4).

 • Jan Cafourek
  9

  Bleskovky

  Cafourek potvrdil svá slova činy, byl blízko hole-in-one

  1. července 2021 – haf

  Velmi povedený vstup do premiérového ročníku Kaskáda Golf Challenge prožil také Jan Cafourek. Ten se poté, co v prvním kole zahrál za 68 ran (-4) drží na akci Challenge Tour v TOP 10.

 • Jan Cafourek
  10

  Zprávy

  Cáfa se rozhodl chránit planetu. A tak vyváží Bordel z lesa

  1. července 2021 – Honza Fait

  Jeho hlavní pracovní činností je stále golf, ale životní poslání možná našel někde jinde. Jan Cafourek se rozhodl vyvážet Bordel z lesa. Nejprve sám, když si šel třeba zaběhat. Dnes už ale rozjíždí svou vlastní společnost, se kterou chce pomáhat především naší planetě.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení