Články na téma: Jan Cafourek

 • Jan Cafourek
  1

  Zprávy

  Cafourek skončil na Pro Golf Tour v Haugschlagu dělený šestý

  10. září 2020 – haf

  Tři kola pod sedmdesát si připsal na letošním Haugschlag NÖ Open v rámci Pro Golf Tour český golfista Jan Cafourek. Díky tomu odjíždí z turnaje s děleným šestým místem.

 • Jan Cafourek
  2

  Bleskovky

  Cafourek poskočil na PGT na čtvrté místo, čtyři Češi dali cut

  9. září 2020 – haf

  Dvě vyrovnaná kola posunula po středě Jana Cafourka na Haugschlag NÖ Open na dělené čtvrté místo, když s celkovým skóre -9 ztrácí na první příčku pět ran. Cutem v Rakousku prošli celkem čtyři Češi.

 • Aleš Kořínek
  3

  Bleskovky

  Kořínek je na Pro Golf Tour druhý! V TOP 10 je také Cafourek

  8. září 2020 – haf

  Pokud by si chtěl Aleš Kořínek splnit svůj sen a získat letos na Pro Golf Tour kartu na Challenge Tour, má už jedinou šanci - vyhrát oba dva zbývající turnaje. Na tom předposledním v rakouském Haugschlagu ale začal skvěle a po prvním kole je dělený druhý.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Lieser je na PGT v Německu devátý, dobře začal také Cafourek

  17. srpna 2020 – haf

  Velmi povedený vstup do dalšího turnaje Pro Golf Tour prožil Ondřej Lieser. Ten na úvod německého Starnberg Open zahrál za 67 ran (-4) a po prvním kole dělí devátou příčku. Jen o ránu a osm míst hůře je na tom po pondělku v golfovém klubu Starnberg Jan Cafourek.

 • Aleš Kořínek
  5

  Zprávy

  BOMBA! Aleš Kořínek vyhrál zkrácený turnaj PGT v Rakousku

  6. srpna 2020 – haf

  Český golf má dalšího šampiona na Pro Golf Tour! Stal se jím Aleš Kořínek, který ovládl počasím výrazně ovlivněnou akci Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten. Kořínek musel během čtvrtka odehrát obě dvě soutěžní kola, po kterých skončil na skóre -7 a vyhrál o dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení