Články na téma: Jan Cafourek

 • Jakub Bareš
  1

  Zprávy

  Tři Češi na PGT v TOP 10! Bareš zahrál nejlepší kolo dne

  22. července 2021 – haf

  Další velmi povedený turnaj za sebou mají čeští golfisté na Pro Golf Tour. Hned tři se umístili na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2021 v elitní desítce, když nejlépe dopadl dělený třetí Jan Cafourek. Nejlepší výsledek ve finálovém kole zaznamenal Jakub Bareš.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Skvělí Češi na PGT! Cafourek po kole za 62 ran dělí třetí místo

  21. července 2021 – Honza Fait

  Další skvělý den prožili na Pro Golf Tour čeští golfisté. Nejvíce se v Rakousku na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten dařilo ve středu Janu Cafourkovi, který se díky kolu za 62 ran (-8) posunul na dělené třetí místo. V TOP 10 je také Aleš Kořínek.

 • Aleš Kořínek
  3

  Zprávy

  V Adamstalu začali nejlépe Matuš a Kořínek. Zach měl start z říše snů

  15. července 2021 – pv

  Hned devět Čechů rozehrálo v rakouském Golf Clubu Adamstal turnaj Challenge Tour. Pod par se dostali jen tři z nich. První kolo nejlépe vyšlo Aleši Kořínkovi a Stanislavu Matušovi, jejichž skóre -2 je řadí do čtvrté desítky. O ránu hůře za -1 zahrál úvodní rundu Jakub Bareš. Aspoň v paru dohrál ještě Šimon Zach.

 • Stanislav Matuš
  4

  Zprávy

  Čechům se The Open vzdálilo, Ital rozstřílel Kaskádu

  3. července 2021 – haf

  Už jen Stanislav Matuš může z českých hráčů na Kaskáda Golf Challenge snít o tom, že si za dva týdny zahraje slavné The Open. Po třetím kole ztrácí se skóre -8 na lídry čtyři rány, když dělí 13. pozici. Hřiště u Brna pak v sobotu naprosto rozstřílel Ital Lorenzo Scalise, který zahrál za 61 ran (-10) a dělí první místo.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Na Kaskádě dali cut tři čeští golfisté, Matuš dělí páté místo

  2. července 2021 – Honza Fait

  Tři Češi prošli cutem na premiérovém ročníku Kaskáda Golf Challenge. Skvěle rozehraný turnaj má především Stanislav Matuš, který se skóre -7 dělí před víkendem páté místo. O víkendu si na druhém letošním domácím turnaji Challenge Tour zahrají i Jan Cafourek a Šimon Zach.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení