Jan Cafourek není jen přední český profesionální golfista, ale také iniciátor projektu Bordel z lesa. Nyní byl osloven hokejovým klubem Dynamo Pardubice, aby s jeho hráči a fanoušky společně navlékli rukavice, popadli pytle a vyrazili uklidit labské břehy u enteria areny.

2

Zprávy

S letošní PGT se loučili Cafourek a Kořínek povedenými koly

6. října 2021 – haf

Sezona Pro Golf Tour 2021 je minulostí. Do jejího finálového turnaje Castanea Resort Championship zasáhli hned čtyři čeští golfisté, když nejlépe dopadl dělený patnáctý Jan Cafourek. Ten stejně jako Aleš Kořínek zahrál středeční finálové kolo za 69 ran (-2).

3

Bleskovky

Cafourek si ve finále PGT pohoršil. Z Čechu je stále nejvýš

5. října 2021 – pv

Jan Cafourek na finálovém turnaji Pro Golf Tour v Adendorfu v úterý nenavázal na první kolo za 67 ran a po rundě za 75 klesl na dělené 25. místo s průběžným skóre v paru. Na vedení ztrácí před závěrečným kolem devět ran. Ze čtyř Čechů v turnaji je však stále nejlepší.

4

Bleskovky

Z českých golfistů vstoupil do finále PGT nejlépe Cafourek

4. října 2021 – haf

Finále letošního ročníku Pro Golf Tour se koná od pondělí do středy v Adendorfu a do turnaje Castanea Resort Championship vstoupil ze čtveřice českých golfistů nejlépe Jan Cafourek. Ten se po prvním kole za 67 ran (-4) drží na dělené páté příčce, na první ztrácí tři rány.

5

Bleskovky

V Kynžvartu vyhrál Němec Mejow, nejlepším Čechem Mlýnek

29. srpna 2021 – ak

Na dvě kola zkrácený turnaj ALTEPRO Trophy v rámci série Pro Golf Tour vyhrál v Kynžvartu až v play-off tří hráčů Němec Philipp Mejow. Českým golfistům se příliš nedařilo. Nejlepším z 21 českých golfistů ve startovním poli byl amatér David Mlýnek na dělené 13. pozici.