Články na téma: Jakub Bareš

 • Jakub Bareš
  11

  Zprávy

  Povedený turnaj v Polsku. Lieser s Barešem skončili pátí, vyhrál Brun

  31. července 2020 – haf

  První turnaj Pro Golf Tour po koronavirové pauze se českým profesionálům vydařil. Jakub Bareš a Ondřej Lieser skončili na Gradi Polish Open na děleném pátém místě, těsně za TOP 10 dohrál Filip Mrůzek. Z celkového vítězství se navíc radoval Francouz Julien Brun, který žije v Česku a trénuje na Albatrossu.

 • Ondřej Lieser
  12

  Zprávy

  Bareš se v Polsku na PGT drží na špici, do TOP 10 poskočil Lieser

  30. července 2020 – haf

  Jakub Bareš i ve druhém kole Gradi Polish Open ze série Pro Golf Tour zamířil pod par hřiště a s průběžným skóre -9 drží před pátečním finále dělenou 6. příčku. Jen o dvě místa hůře je na tom po čtvrtku Ondřej Lieser, který si připsal nejlepší české skóre druhého kola.

 • Jakub Bareš
  13

  Bleskovky

  Bareš je po 1. kole PGT v Polsku čtvrtý, v TOP 10 je i Pospíšil

  29. července 2020 – haf

  Za účasti devíti českých golfistů došlo ve středu 29. července k restartu letošní Pro Golf Tour. Do turnaje Gradi Polish Open přitom vstoupil senzačně Jakub Bareš, který především díky drtivému finiši dělí po prvním kole se skóre -7 čtvrtou pozici.

 • Aleš Kořínek
  14

  Zprávy

  Čtvrteční naděje zhasly. Kořínek je zklamaný, Bareš už se těší k profíkům

  16. srpna 2019 – pv

  Dva z Čechů z dopoledních flightů v pátek bojovali na D+D REAL Czech Masters o cut. Když dohráli, věděli, že pro ně domácí turnaj European Tour s velkou pravděpodobností hraničící s jistotou skončil. Pro amatéra Jakuba Bareše šlo hlavně o nabírání zkušeností. Aleš Kořínek to spíš vnímal jako další promarněnou příležitost.

 • Jakub Bareš
  15

  Zprávy

  Středozápad je v USA jiný, žádný americký sen, říká Jakub Bareš

  22. května 2018 – Honza Fait

  Má za sebou svůj třetí rok na zámořské univerzitě, ale první na škole Arkansas State v divizi NCAA, kam Jakub Bareš přestoupil z nižší juniorské. Letní návrat domů do Česka ale odstartoval tak, jak je jeho dobrým zvykem. Vítězstvím na domácím šampionátu v jamkovce. Nyní ho čeká jiná výzva – turnaj Challenge Tour na Kunětické Hoře.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení