Články na téma: Jakub Bareš

 • Jakub Bareš
  6

  Bleskovky

  Na Challenge Tour v Rakousku prošli cutem i Kořínek s Barešem

  16. července 2021 – pv

  Trojnásobné zastoupení bude mít český golf ve víkendových kolech Na Challenge Tour v Adamstalu. Ke Stanislavu Matušovi, který si uhrál postupové skóre -4 už dříve přes den, se večer přidali také Aleš Kořínek a Jakub Bareš. Gordan Brixi bohužel pokazil závěr a zůstal jednu ránu za postupem.

 • Aleš Kořínek
  7

  Zprávy

  V Adamstalu začali nejlépe Matuš a Kořínek. Zach měl start z říše snů

  15. července 2021 – pv

  Hned devět Čechů rozehrálo v rakouském Golf Clubu Adamstal turnaj Challenge Tour. Pod par se dostali jen tři z nich. První kolo nejlépe vyšlo Aleši Kořínkovi a Stanislavu Matušovi, jejichž skóre -2 je řadí do čtvrté desítky. O ránu hůře za -1 zahrál úvodní rundu Jakub Bareš. Aspoň v paru dohrál ještě Šimon Zach.

 • Stanislav Matuš
  8

  Zprávy

  Skvělý český den na Kaskádě. Tři hráči jsou v elitní patnáctce

  1. července 2021 – haf

  Velmi povedený den prožili čeští golfisté na úvod letošní Kaskáda Golf Challenge. Hned tři z nich jsou po nedohraném prvním kole v TOP 15, když Stanislav Matuš je se skóre -5 dělený čtvrtý se ztrátou jediné rány na první místo. Trápili se naopak Ondřej Lieser (+3) a Filip Mrůzek (+4).

 • Filip Mrůzek
  9

  Zprávy

  Na Kuňce začali z Čechů nejlépe Brixi, Mrůzek, Bareš a Hrubý

  3. června 2021 – haf

  Těžký den čekal ve čtvrtek na hráče na Kunětické Hoře. Více jak tři rány pod par se během prvního kola D+D REAL Czech Challenge dostalo jen třináct z nich a nikdo výrazně neustřelil. Díky tomu jsou v reálné hře o cut čtyři čeští hráči, další musí doufat v senzační páteční druhé kolo. Nejlépe z Čechů zahrál Gordan Brixi.

 • Stanislav Matuš
  10

  Zprávy

  Do domácího turnaje PGT vstoupili nejlépe Matuš s Barešem

  28. srpna 2020 – haf

  Původně se měly letos konat v Česku dva turnaje Pro Golf Tour. Ten první na liberecké Ypsilonce však zrušila pandemie koronaviru COVID-19, a tak zůstalo pouze u ALTEPRO Trophy by EXTEC 2020, která se hraje v tomto týdnu na hřištích v Sokolově a Kynžvartu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení