Články na téma: Jakub Bareš

 • Jakub Bareš
  1

  Zprávy

  Tři Češi na PGT v TOP 10! Bareš zahrál nejlepší kolo dne

  22. července 2021 – haf

  Další velmi povedený turnaj za sebou mají čeští golfisté na Pro Golf Tour. Hned tři se umístili na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2021 v elitní desítce, když nejlépe dopadl dělený třetí Jan Cafourek. Nejlepší výsledek ve finálovém kole zaznamenal Jakub Bareš.

 • Jan Cafourek
  2

  Zprávy

  Skvělí Češi na PGT! Cafourek po kole za 62 ran dělí třetí místo

  21. července 2021 – Honza Fait

  Další skvělý den prožili na Pro Golf Tour čeští golfisté. Nejvíce se v Rakousku na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten dařilo ve středu Janu Cafourkovi, který se díky kolu za 62 ran (-8) posunul na dělené třetí místo. V TOP 10 je také Aleš Kořínek.

 • Jakub Bareš
  3

  Bleskovky

  Kořínek s Barešem začali na PGT skvěle, v Rakousku jsou v TOP 10

  20. července 2021 – haf

  Velmi povedené první kolo prožili na dalším turnaji Pro Golf Tour v Rakousku čeští golfisté Aleš Kořínek a Jakub Bareš (na snímku). Oba zahráli shodně za 66 ran (-4) a patří jim dělené osmé místo.

 • Aleš Kořínek
  4

  Zprávy

  Báječný československý den v Rakousku, Kořínek má nové maximum

  18. července 2021 – haf

  Skvělé finálové kolo prožili na turnaji Challenge Tour v Rakousku čeští a slovenští golfisté. Dokonce v TOP 10 na Euram Bank Open skončil dělený osmý Aleš Kořinek, výrazně výsledkově si pak polepšili také Stanislav Matuš, Jakub Bareš a slovenský amatér Tadeáš Teťák.

 • Aleš Kořínek
  5

  Bleskovky

  V Rakousku bylo hřiště pod vodou, Kořínkovi to nevadilo

  17. července 2021 – haf

  Bouřky a vydatný déšť výrazně zpozdily sobotní program na Euram Bank Open. Dlouhé čekání na dalším turnaji Challenge Tour ale podle všeho vůbec nevadilo Aleši Kořínkovi, který prožil skvělý vstup do třetího kola. Po něm je v druhé desítce pořadí na dostřel TOP 10.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení