Články na téma: Jakub Bareš

 • Jan Cafourek
  1

  Bleskovky

  Cafourek si ve finále PGT pohoršil. Z Čechu je stále nejvýš

  5. října 2021 – pv

  Jan Cafourek na finálovém turnaji Pro Golf Tour v Adendorfu v úterý nenavázal na první kolo za 67 ran a po rundě za 75 klesl na dělené 25. místo s průběžným skóre v paru. Na vedení ztrácí před závěrečným kolem devět ran. Ze čtyř Čechů v turnaji je však stále nejlepší.

 • Jan Cafourek
  2

  Bleskovky

  Z českých golfistů vstoupil do finále PGT nejlépe Cafourek

  4. října 2021 – haf

  Finále letošního ročníku Pro Golf Tour se koná od pondělí do středy v Adendorfu a do turnaje Castanea Resort Championship vstoupil ze čtveřice českých golfistů nejlépe Jan Cafourek. Ten se po prvním kole za 67 ran (-4) drží na dělené páté příčce, na první ztrácí tři rány.

 • Jakub Bareš
  3

  Zprávy

  Tři Češi na PGT v TOP 10! Bareš zahrál nejlepší kolo dne

  22. července 2021 – haf

  Další velmi povedený turnaj za sebou mají čeští golfisté na Pro Golf Tour. Hned tři se umístili na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten 2021 v elitní desítce, když nejlépe dopadl dělený třetí Jan Cafourek. Nejlepší výsledek ve finálovém kole zaznamenal Jakub Bareš.

 • Jan Cafourek
  4

  Zprávy

  Skvělí Češi na PGT! Cafourek po kole za 62 ran dělí třetí místo

  21. července 2021 – Honza Fait

  Další skvělý den prožili na Pro Golf Tour čeští golfisté. Nejvíce se v Rakousku na Raiffeisen Pro Golf Tour St. Pölten dařilo ve středu Janu Cafourkovi, který se díky kolu za 62 ran (-8) posunul na dělené třetí místo. V TOP 10 je také Aleš Kořínek.

 • Jakub Bareš
  5

  Bleskovky

  Kořínek s Barešem začali na PGT skvěle, v Rakousku jsou v TOP 10

  20. července 2021 – haf

  Velmi povedené první kolo prožili na dalším turnaji Pro Golf Tour v Rakousku čeští golfisté Aleš Kořínek a Jakub Bareš (na snímku). Oba zahráli shodně za 66 ran (-4) a patří jim dělené osmé místo.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení