Články na téma: Ian Poulter

 • Ian Poulter a jeho syn Luke
  1

  Zprávy

  Ian Poulter mění caddieho. Bag mu ponese jeho 16letý syn Luke

  3. května 2021 – ak

  Když Luke Poulter sledoval, jak Stewart Cink před několika týdny vyhrál RBC Heritage se svým synem Reaganem po boku v roli caddieho, zeptal se svého otce, kdy by mu mohl i on také dělat kedíka na turnaji PGA Tour. Dočkal se mnohem dřív, než sám doufal.

 • Ian Poulter
  2

  Zprávy

  Poulter v jamkovce přejel McIlroye, ten skončil v bazénu

  25. března 2021 – haf

  Jen třináct jamek dokázal vzdorovat trápící se Rory McIlroy během prvního dne světové jamkovky ze série WGC jednomu z nejlepších hráčů tohoto formátu golfu Ianu Poulterovi. McIlroy jednou ze svých ran z týčka dokonce skončil v bazénu jednoho z přilehlých domků.

 • Ian Poulter
  3

  Bleskovky

  Poulter si užívá Vegas bez Vegas, také díky svým kalhotám

  17. října 2020 – haf

  Hráči PGA Tour tráví už druhý týden v Las Vegas, příliš zábavy mimo golfové hřiště si ale užít nemohou. Kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zejí místní kasina prázdnotou, a tak se Ian Poulter rozhodl bavit sebe i další hráče jinak. Svými kalhotami.

 • Ian Poulter
  4

  Bleskovky

  VIDEO: Golfista si prdnul během přenosu, odhalil ho mikrofón

  29. června 2020 – haf

  Fakt, že na úvodních turnajích po restartu PGA Tour nejsou fanoušci, má spoustu důsledků. Třeba to, že je během televizních přenosů slyšet prakticky všechno. A jak se v neděli ukázalo, nejen to, co vyjde golfistům z úst. Vyprávět by o tom mohl Ian Poulter.

 • Ian Poulter
  5

  Zprávy

  Poulter ukázal brutální testování na COVID, pak se ujal vedení

  19. června 2020 – haf

  PGA Tour může už druhým týdnem pokračovat i díky důkladnému testování hráčů na koronavirus COVID-19. Ian Poulter v tomto týdnu ukázal, o jak nepříjemnou věc jde, rozhodit se ale nenechal a na RBC Heritage se po prvním kole ujal vedení!Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení