Články na téma: Ian Poulter

 • Ian Poulter
  1

  Bleskovky

  Poulter si užívá Vegas bez Vegas, také díky svým kalhotám

  17. října 2020 – haf

  Hráči PGA Tour tráví už druhý týden v Las Vegas, příliš zábavy mimo golfové hřiště si ale užít nemohou. Kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zejí místní kasina prázdnotou, a tak se Ian Poulter rozhodl bavit sebe i další hráče jinak. Svými kalhotami.

 • Ian Poulter
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Golfista si prdnul během přenosu, odhalil ho mikrofón

  29. června 2020 – haf

  Fakt, že na úvodních turnajích po restartu PGA Tour nejsou fanoušci, má spoustu důsledků. Třeba to, že je během televizních přenosů slyšet prakticky všechno. A jak se v neděli ukázalo, nejen to, co vyjde golfistům z úst. Vyprávět by o tom mohl Ian Poulter.

 • Ian Poulter
  3

  Zprávy

  Poulter ukázal brutální testování na COVID, pak se ujal vedení

  19. června 2020 – haf

  PGA Tour může už druhým týdnem pokračovat i díky důkladnému testování hráčů na koronavirus COVID-19. Ian Poulter v tomto týdnu ukázal, o jak nepříjemnou věc jde, rozhodit se ale nenechal a na RBC Heritage se po prvním kole ujal vedení!

 • Ian Poulter
  4

  Bleskovky

  Pošťák Poulter provokuje Američany parádními covery

  23. srpna 2019 – pv

  I když se letos Ryder Cup nehraje, neznamená to, že Ian Poulter nemůže popíchnout Američany kvůli jejich prohrám s Evropany. Angličan, který se stal v posledních 15 letech štístkem evropských výběrů, nyní přišel s vymazlenými covery na putter v designu poštovních schránek.

 • Ian Poulter
  5

  Bleskovky

  Poulter čelil na The Players nadávkám: Idioti nezvládli pár piv

  19. března 2019 – pv

  Ian Poulter si to nenechal líbit a fanoušky, kteří ho během třetího kola The Players slovně uráželi, vyhlásil na Instagramu. Nazval je idioty a ostudou turnaje. Nejvíc mu vadilo, že nadávky slyšely i jeho děti, kteří ho vně provazů provázely.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení