Články na téma: hole-in-one

 • Harris English
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Patnáctka v Atlantě zažila vůbec první eso!

  3. září 2021 – haf

  Je to jamka, kde hráči bojují spíše o par, než že by na ní skórovali. Harris English ale na patnáctce v East Lake předvedl ve čtvrtek perfektní ránu, díky které upsal ze svého skóre hned dvě rány! Zahrál totiž hole-in-one, po prvním kole i díky němu dělí třetí místo.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Matuš trefil eso! Na Challenge Tour v Adamstalu dal v klidu cut

  16. července 2021 – pv

  Stanislav Matuš navázal v pátek na Euram Bank Open v Rakousku na svůj výkon z 1. kola a po další rundě za 68 ran (-2) prošel s průběžným skóre -4 poklidným způsobem cutem. Po dohrání mu patřilo místo ve třetí desítce. Klidnou hladinu jeho vyrovnaného výkonu rozčeřilo akorát hole-in-one, které trefil na dvanáctce.

 • Alexander Levy
  3

  Bleskovky

  Francouz trefil hole-in-one a vyhrál BMW za čtyři miliony

  24. ledna 2021 – haf

  Hole-in-one můžete trefit dvěma způsoby. Buď jen tak, při partičce golfu s kamarády nebo i v turnaji, ale na obyčejné jamce, a pak na profi turnaji na jamce, na které je vypsaná většinou báječná odměna. A přesně to se v sobotu podařilo Alexanderu Levymu v Abú Zabí.

 • Praporková tyč v Dubaji
  4

  Bleskovky

  Esa, kam se podíváš. Padla v noční Dubaji, na PGA Tour i na Kypru

  6. listopadu 2020 – haf

  Už tři esa padla v tomto týdnu na nejlepších golfových okruzích světa. Rovnoměrně se přitom zatím rozprostřela mezi PGA Tour, European Tour a Ladies European Tour. A jedno padlo dokonce v noci!

 • Grayson Murray
  5

  Bleskovky

  VIDEO: Murray dal hole-in-one v Medvědí pasti, fanoušci šíleli

  1. března 2020 – haf

  Jsou jamky, na kterých profesionálové na PGA Tour chtějí dát eso více, než na jiných. A tohle je jedna z nich. Sedmnáctka na hřišti Champion resortu PGA National je během The Honda Classic součástí obávané Medvědí pasti, Grayson Murray ji však pokořil na jednu ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení