Články na téma: hole-in-one

 • Jim Furyk
  1

  Bleskovky

  Nestárnoucí Furyk (51) trefil další eso a zahrál za 62 ran (-8)

  14. ledna 2022 – haf

  Před 26 lety si tehdy 25letý Jim Furyk připsal na havajském Sony Open jedno ze svých 17 vítězství na PGA Tour. Letos pak do turnaje už jako 51letý veterán vstoupil impozantně, když i díky svému šestému esu na PGA Tour zahrál za 62 ran (-8) a po prvním kole byl druhý.

 • Phil Mickelson
  2

  Bleskovky

  Po trápení eso! Mickelson se v Houstonu parádně trefil

  26. října 2021 – pv

  Po trápení v minulém týdnu mezi veterány na PGA Tour Champions se Phil Mickelson přemístil z Virginie do Texasu, kde si na korporátní akci svého sponzora aspoň částečně zlepšil náladu. Trefil totiž parádní eso!

 • Harris English
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Patnáctka v Atlantě zažila vůbec první eso!

  3. září 2021 – haf

  Je to jamka, kde hráči bojují spíše o par, než že by na ní skórovali. Harris English ale na patnáctce v East Lake předvedl ve čtvrtek perfektní ránu, díky které upsal ze svého skóre hned dvě rány! Zahrál totiž hole-in-one, po prvním kole i díky němu dělí třetí místo.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Matuš trefil eso! Na Challenge Tour v Adamstalu dal v klidu cut

  16. července 2021 – pv

  Stanislav Matuš navázal v pátek na Euram Bank Open v Rakousku na svůj výkon z 1. kola a po další rundě za 68 ran (-2) prošel s průběžným skóre -4 poklidným způsobem cutem. Po dohrání mu patřilo místo ve třetí desítce. Klidnou hladinu jeho vyrovnaného výkonu rozčeřilo akorát hole-in-one, které trefil na dvanáctce.

 • Alexander Levy
  5

  Bleskovky

  Francouz trefil hole-in-one a vyhrál BMW za čtyři miliony

  24. ledna 2021 – haf

  Hole-in-one můžete trefit dvěma způsoby. Buď jen tak, při partičce golfu s kamarády nebo i v turnaji, ale na obyčejné jamce, a pak na profi turnaji na jamce, na které je vypsaná většinou báječná odměna. A přesně to se v sobotu podařilo Alexanderu Levymu v Abú Zabí.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení