Články na téma: Henrik Stenson

 • Henrik Stenson
  1

  Bleskovky

  Evropa má konečně kapitána Ryder Cupu. Stal se jím Stenson

  15. března 2022 – pv

  Kapitánem Evropy v Ryder Cupu příští rok v italském hlavním městě Římě bude Henrik Stenson. 45letý Švéd se tak posune z role asistenta Padraiga Harringtona, kterou zastával loni při historickém debaklu ve Whistling Straits, aby se pokusil vrátit v Marco Simone Golf & Country Clubu trofej Evropě.

 • Henrik Stenson
  2

  Zprávy

  Stenson řeší dilema: Kapitán Ryder Cupu, nebo Saúdové?

  19. ledna 2022 – ak

  Henrik Stenson se řadí mezi nejvážnější kandidáty na kapitána evropského týmu Ryder Cupu pro utkání v roce 2023 v Itálii. Má to ale háček. Nebo spíš podmínku. Na kapitánství může zapomenout, pokud se připojí k proklamované saúdsko-arabské golfové lize.

 • Jordan Spieth a Henrik Stenson
  3

  Zprávy

  Hvězdný bizár. Stenson a Spieth "nenašli" správné odpaliště

  6. prosince 2021 – ak

  I ti nejlepší nemají někdy na golfu dobrý den. To, že se z týčka čas od času netrefí na fairway, to je celkem běžné, ale když netrefí na správné odpaliště a odpálí ránu z jiného, to už je věc hodně nevídaná a kuriózní. Zvlášť, když potká tak zkušené hráče jako Stenson a Spieth.

 • Tiger Woods a Henrik Stenson
  4

  Bleskovky

  Woods zlákal na Bahamy elitu. Jen dva nejlepší mu řekli ne

  19. října 2021 – pv

  Opravdu parádní startovní pole se na začátku prosince na Bahamách představí na turnaji Tigera Woodse Hero World Challenge. Neoficiální podnik v kalendáři PGA Tour, který se loni nehrál kvůli pandemii Covid-19, si přijede zahrát 15 z 20 nejlepších hráčů světa.

 • Henrik Stenson
  5

  Zprávy

  Stenson o Ryder Cup nepřijde. Zažije premiéru v roli asistenta

  16. září 2021 – ak

  Henrik Stenson se stal pátým a posledním asistentem kapitána výběru Evropy Padraiga Harringtona pro nadcházející duel Ryder Cupu. Pětačtyřicetiletý Švéd byl členem rydercupového týmu v minulých letech pětkrát, ale v roli asistenta si odbyde premiéru.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení