Články na téma: Henrik Stenson

 • Henrik Stenson
  1

  Zprávy

  Stenson o Ryder Cup nepřijde. Zažije premiéru v roli asistenta

  16. září 2021 – ak

  Henrik Stenson se stal pátým a posledním asistentem kapitána výběru Evropy Padraiga Harringtona pro nadcházející duel Ryder Cupu. Pětačtyřicetiletý Švéd byl členem rydercupového týmu v minulých letech pětkrát, ale v roli asistenta si odbyde premiéru.

 • Justin Rose
  2

  Zprávy

  Legendy slyšely NE! Vstupenkou do Ryder Cupu byla vyrovnanost

  14. září 2021 – pv

  Justin Rose, Henrik Stenson, Alex Noren, možná i Francesco Molinari, to jsou hráči, které měl kapitán týmu Evropy Pádraig Harrington asi nejvíce na mysli z těch, které nakonec nevybral pro nadcházející Ryder Cup ve Whistling Straits.

 • Aleš Kořínek
  3

  Zprávy

  Slibný start Kořínka na PGT. V Římě se opět daří Stensonovi

  2. září 2021 – pv

  Aleš Kořínek ve čtvrtek rozehrál další turnaj Pro Golf Tour. V 1. kole Gelpenberg Open v Nizozemsku si vytvořil dobrou výchozí pozici do dalšího průběhu, když zahrál 70 ran a se skóre -1 se nachází na děleném 12. místě. Naopak začátek British Challenge v Anglii se nepovedl Gordanu Briximu. Ve skvělých výkonech na European Tour pokračuje v Římě Henrik Stenson.

 • Johannes Veerman
  4

  Zprávy

  Czech Masters vyhrál Američan Veerman. Mrůzek skončil dvanáctý

  22. srpna 2021 – pv

  Američan Johannes Veerman si odváží z Albatrossu skvělé zážitky a vzpomínky. V neděli tu totiž v 29 letech vyhrál svůj první turnaj European Tour, když v 7. ročníku D+D REAL Czech Masters o dvě rány porazil Fina Tapia Pulkkanena a krajana Seana Crockera. Henrik Stenson skončil dělený čtvrtý. Historický úspěch pro český golf zaznamenal na European Tour Filip Mrůzek.

 • Henrik Stenson
  5

  Zprávy

  Stenson na Czech Masters v boji o titul, z Čechů nejlepší Mrůzek

  21. srpna 2021 – ak

  Ze čtveřice českých golfistů, kteří se poprvé v historii dostali v takovém počtu do víkendových kol turnaje European Tour, mohl být spokojený pouze jediný. Filip Mrůzek odehrál třetí den D+D REAL Czech Masters se skóre -2 a celkově je na skóre tři pod par. Ve skvělé hře pokračuje Henrik Stenson. Z dělené druhé pozice ztrácí před finálovým kolem na lídra jen dvě rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení