Články na téma: Golf Channel

 • Ian Poulter
  1

  Zprávy

  Budeme vysílat ten nejlepší golf. A Čechy, slibuje programový šéf Golf Channelu

  23. prosince 2020 – haf

  ​Česká verze Golf Channelu vstoupí v příštím roce do své už 13. televizní sezony a českým a také slovenským golfovým fanouškům opět nabídne to nejlepší ze světového golfu. V něm se navíc stále více začínají prosazovat také čeští hráči, když se na vrcholné scéně přidal ke Kláře Spilkové i Ondřej Lieser. Také je nabídne Golf Channel exkluzivně v rámci svého programu.

 • Golf Channel Private Tour
  2

  Bleskovky

  Neváhejte a zahrajte si s Golf Channelem o exkluzivní ceny

  17. dubna 2020 – haf

  Díky uvolnění některých opatření ohledně pandemie koronaviru COVID-19 může v červnu odstartovat už sedmý ročník prestižní Golf Channel Private Tour. Na těch nejlepších českých a slovenských hřištích si pak i vy můžete zahrát o exkluzivní ceny.

 • Graeme McDowell
  3

  Zprávy

  To nejlepší z archívu Golf Channelu, na co se můžete těšit?

  9. dubna 2020 – haf

  Absence velkých golfových turnajů netrápí pouze samotné hráče, kteří nemají kde hrát a kde vydělávat peníze, ale i fanoušky. Ti ale nyní mají šanci zavzpomínat na ty nejlepší golfové turnaje z doby nedávno minulé, a to v rámci Golfové Karantény na Golf Channelu.

 • Klára Spilková
  4

  Zprávy

  Večer českého golfu v novém, před Vánoci ocení své hvězdy

  2. října 2019 – Honza Fait

  ​Nový termín, nové místo, nový formát. Večer českého golfu čekají s blížícím se konáním 24. ročníku velké změny. Česká golfová federace (ČGF) ve spolupráci s Relmostem, mimo jiné promotérem D+D REAL Czech Masters, chystá na neděli 15. prosince slavnostní vyhlášení nejen nejlepších hráčů uplynulé sezony. Vysílat v přímém přenosu ho z pražského Slovanského domu bude stanice Golf Channel.

 • Černý Most
  5

  Zprávy

  Den s TV Golf Channel na Černém Mostě: Dva turnaje o exkluzivní ceny

  28. května 2019 – haf

  V polovině června proběhne na Černém Mostě velký Den s Golf Channelem. Konkrétně v neděli 16. června jsou pro golfové nadšence připraveny mimo jiné hned dva turnaje o exkluzivní ceny, jako jsou starty v Pro-Am turnaji na Challenge Tour nebo VIP vstupenky na turnaj nejvyšší evropské série D+D REAL Czech Masters.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení