Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  286

  Bleskovky

  Domácím šampionem ve hře na jamky se stal počtvrté Mrůzek

  17. července 2016 – GolfExtra.cz

  Už počtvrté v kariéře ovládl domácí šampionát profesionálů ve hře na jamky Filip Mrůzek. Ten si ve finále na 36 jamek poradil v Mladé Boleslavi s Alešem Kořínkem 7&6, v souboji o třetí místo udolal Angličan Reece Phillips Itala Federica Elliho 3&2.

 • Robert Fikat, Filip Mrůzek a Petr Mrůzek
  287

  Zprávy

  Mrůzek se dohodl s Relmostem. Je to velký krok kupředu, věří

  13. července 2016 – Honza Fait

  Golfová budoucnost Filipa Mrůzka je vyřešena. A to na 10 let. Právě na tak dlouho totiž podepsal smlouvu se společností Relmost, díky které bude mít zajištěné starty na turnajích dvou nejvyšších evropských golfových lig. Jasně nejlepší český golfista uplynulé sezony se tak nemusí bát, že nebude mít kde hrát.

 • Petr Nič
  288

  Zprávy

  Češi ani Slováci par na Penati nepokořili, čeká je těžký boj o cut

  7. července 2016 – Honza Fait

  Špatný den za sebou mají čeští a slovenští hráči na Penati. Do D+D REAL Slovakia Challenge nevstoupili vůbec dobře, když ani jeden na místním hřišti Legend nepokořil par. Nejlépe začal Filip Mrůzek za +1.

 • Filip Mrůzek
  289

  Zprávy

  Mrůzka mrzí tři sockety: Na těchto turnajích je důležitá každá rána

  7. července 2016 – Honza Fait

  Byl nejlepším Čechem z dopoledních flightů prvního kola turnaje Challenge Tour na slovenském Penati, přesto FIlip Mrůzek příliš spokojený být nemohl. Úvodních osmnáct jamek totiž obešel za +1 a v pátek ho bude čekat boj o cut.

 • Filip Mrůzek
  290

  Zprávy

  Mrůzek zhubnul 6 kilo a doufá v kouzlo Penati: Pokora musí být

  6. července 2016 – Honza Fait

  Po úspěšné loňské sezoně doufal v trochu jinou budoucnost. Jenže kroky Filipa Mrůzka a Prague Golf Teamu se nedávno nečekaně rozešly a český golfový král uplynulé sezony musel začít uprostřed té aktuální prakticky od začátku. To nejhorší má ale zdá se za sebou a nyní už se opět může soustředit pouze na golf.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení