Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  21

  Zprávy

  Par jako dobrý základ bitvy o cut. To platí pro Mrůzka i Zapletala

  19. srpna 2021 – ak

  První kolo D+D REAL Czech Masters v paru. Na první pohled nijak oslnivý výsledek, ale vzhledem k větrným podmínkám a těžkým pozicím jamek na greenech připomínající leckdy spíš finálové kolo, byli s parem v úvodní rundě spokojení Filip Mrůzek i Matyáš Zapletal.

 • Filip Mrůzek
  22

  Zprávy

  Vítězství na Czech Open v Berouně slaví Mrůzek. I s rekordem

  15. srpna 2021 – ak

  Filip Mrůzek slaví vítězství na turnaji GolfAdvisor.golf Czech Open na hřišti Beroun Golf Clubu s dotací 30 000 euro. Navázal tak na své dvě předchozí výhry z Berouna a jako bonus přidal nové rekordní skóre. Po čtyřech kolech zahrál -24 a s přehledem uhájil vítězství před dvojicí amatérů Matěj Bača a Filip Ráža.

 • Filip Mrůzek
  23

  Zprávy

  V Berouně drží vedení Mrůzek, prohánějí ho mladé pušky

  14. srpna 2021 – ak

  Nejtěsnější vedení drží po třetím kole GolfAdvisor.golf Czech Open Filip Mrůzek, který má se skóre -17 ránu náskok na Štěpána Daňka a amatéra Matěje Baču. Nejlepší kolo dne pak v sobotu v Berouně zapsal další amatér Filip Ráža, které se dostal osm ran pod par.

 • Filip Mrůzek
  24

  Zprávy

  V Berouně dotáhl Daňka v čele pořadí po druhém kole Mrůzek

  13. srpna 2021 – ak

  Osm ran pod par bylo nejlepší skóre druhého dne turnaje GolfAdvisor.golf Czech Open na hřišti Beroun Golf Clubu. A dosáhli na něj hned dva golfisté – profesionál Filip Mrůzek a amatér Kryštof Strýček. Mrůzek se díky tomu dostal do vedení, které dělí se skóre -12 se Štěpánem Daňkem, Strýček se vyhoupl na čtvrtou pozici.

 • Šimon Zach
  25

  Zprávy

  Na lukrativní odměny v Itálii nedosáhne ani jeden z trojice Čechů

  23. července 2021 – ak

  Ani jeden z trojice českých golfistů se bohužel nedostal na turnaji Italian Challenge, který je součástí druhé evropské ligy, do finálových kol. Filip Mrůzek a Šimon Zach neprošli cutem, Stanislav Matuš odstoupil už po prvním kole, v němž zahrál 76 ran, tedy pět nad par.



Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení