Články na téma: Filip Mrůzek

 • Johannes Veerman
  16

  Zprávy

  Czech Masters vyhrál Američan Veerman. Mrůzek skončil dvanáctý

  22. srpna 2021 – pv

  Američan Johannes Veerman si odváží z Albatrossu skvělé zážitky a vzpomínky. V neděli tu totiž v 29 letech vyhrál svůj první turnaj European Tour, když v 7. ročníku D+D REAL Czech Masters o dvě rány porazil Fina Tapia Pulkkanena a krajana Seana Crockera. Henrik Stenson skončil dělený čtvrtý. Historický úspěch pro český golf zaznamenal na European Tour Filip Mrůzek.

 • Filip Mrůzek
  17

  Zprávy

  Historický úspěch. Byl to můj životní den, zářil Mrůzek

  22. srpna 2021 – ak

  Letos už potřetí prošel Filip Mrůzek cutem na turnaji D+D REAL Czech Masters. Naposledy před pěti lety a skončil tehdy na děleném 62. místě. Daleko za nejlepšími. To se letos změnilo. Razantně. Se skóre -8 obsadil fantastické dělené dvanácté místo, což je historicky nejlepší české umístění na turnaji European Tour. Byl jen ránu od TOP 10.

 • Henrik Stenson
  18

  Zprávy

  Stenson na Czech Masters v boji o titul, z Čechů nejlepší Mrůzek

  21. srpna 2021 – ak

  Ze čtveřice českých golfistů, kteří se poprvé v historii dostali v takovém počtu do víkendových kol turnaje European Tour, mohl být spokojený pouze jediný. Filip Mrůzek odehrál třetí den D+D REAL Czech Masters se skóre -2 a celkově je na skóre tři pod par. Ve skvělé hře pokračuje Henrik Stenson. Z dělené druhé pozice ztrácí před finálovým kolem na lídra jen dvě rány.

 • Filip Mrůzek
  19

  Zprávy

  Mrůzek byl trpělivý, čekání mu nevadilo. Zapletalovi došla ke konci šťáva

  21. srpna 2021 – haf

  Hned čtyři čeští hráči, což je historické maximum, se letos podívali na D+D REAL Czech Masters do víkendových kol. Prvními dvěma, kteří zasáhli v sobotu do hry, byli Matyáš Zapletal a Filip Mrůzek. Oba byli po dohrání spokojení, s výsledkem ale přeci jen o něco více Mrůzek.

 • Aleš Kořínek
  20

  Zprávy

  Senzace na Albatrossu! Na Czech Masters dali cut čtyři Češi

  20. srpna 2021 – pv

  Poprvé v historii si zahrají víkendová kola D+D REAL Czech Masters čtyři Češi. Z dopoledních flightů to byl Ondřej Lieser, který měl jistotu cutu a postupu do víkendových kol. Večer na závěr 2. kola se k němu připojili také Aleš Kořínek, Filip Mrůzek a Matyáš Zapletal. Čtyři Češi v cutu je dosavadní rekord nejen sedmi ročníků turnaje na Albatrossu, ale i celé na European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení