Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  11

  Bleskovky

  Filip Mrůzek dal na Karlštejně své první eso v životě

  4. září 2021 – haf

  Povedený závěr léta prožívá Filip Mrůzek. Nejprve koncem srpna vytvořil na D+D REAL Czech Masters historické maximum českého hráče na European Tour a nyní si připsal své první eso v životě. Trefil ho během druhého kola Platon Life Karlštejn Open.

 • Aleš Kořínek
  12

  Bleskovky

  Mrůzek i Kořínek si na Challenge Tour zahráli jen dvě kola

  27. srpna 2021 – ak

  Působení dvojice českých golfistů na turnaji B-NL Challenge Trophy v Nizozemsku nemělo příliš dlouhého trvání. Aleš Kořínek i Filip Mrůzek neprošli cutem a skončili po dvou kolech. Nejlepšími Čechy po 1. kole turnaje Pro Golf Tour v Kynžvartu jsou Michal Pospíšil a amatér David Mlýnek, kteří v paru dělí 5. místo.

 • Filip Mrůzek
  13

  Bleskovky

  Mrůzek s Kořínkem mají na Challenge Tour ke cutu daleko

  26. srpna 2021 – pv

  Dva z českých hrdinů D+D REAL Czech Masters z minulého týdne Filip Mrůzek s Alešem Kořínkem rozehráli ve čtvrtek v Nizozemsku další turnaj, tentokrát z nižší série Challenge Tour. První kolo se jim však tentokrát nepovedlo, když jsou oba až ve druhé stovce pořadí na chvostu leaderboardu.

 • Aleš Kořínek
  14

  Zprávy

  Kořínek a Mrůzek na Challenge Tour, 21 českých golfistů na PGT

  25. srpna 2021 – ak

  Po Czech Masters se čeští golfisté opět "rozprchli" na nižší soutěže. Nejpočetnější kontingent, celkem 21 hráčů se představí na turnaji ALTEPRO Trophy 2021, který je součástí Pro Golf Tour. Aleš Kořínek startuje na podniku Challenge Tour v Nizozemsku, kde byl ještě v úterý večer první pod čarou mezi přihlášenými i Filip Mrůzek.

 • Filip Mrůzek
  15

  Zprávy

  Konečně jsem asi dospěl, říká Filip Mrůzek "model ročník 2021"

  24. srpna 2021 – ak

  Jako jediný z českých golfistů prošel Filip Mrůzek už třikrát cutem na turnaji D+D REAL Czech Masters. Dvakrát v letech 2015 a 2016 z toho ale byly spíš rozpaky. Až na třetí pokus to vyšlo a byl z toho nejlepší výsledek českého hráče na turnaji European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení