Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Mrůzek ovládl Czech PGA Tour, finále na Kaskádě vyhrál Lavoie

  2. října 2021 – pv

  Vítězem Czech PGA Tour Order of Merit 2021 se stal s naprostým přehledem Filip Mrůzek, byť ve finálovém turnaji Portiva Golf Trophy – Grandfinále Czech PGA Tour skončil až šestý. Na Kaskádě zvítězil Američan Gregg Lavoie, který v play off předčil Stanislava Matuše a Štěpána Daňka.

 • Pravin Pathare
  2

  Bleskovky

  V Boleslavi vyhrál profík z Indie. Mrůzek o dvě rány druhý

  21. září 2021 – pv

  Pátý turnaj Czech PGA Tour v této sezóně Mladá Boleslav Open 2021 vyhrál překvapivě indický profesionál Pravin Pathare. Jednokolový turnaj ovládl se skóre -4 (68 ran) a o dvě rány tak předčil Filipa Mrůzka, Jakuba Pokorného a Gregga Lavoieho.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser skončil na European Tour v TOP 20, vyhrál Broberg

  19. září 2021 – haf

  Povedený turnaj na European Tour, nejlepší v této sezoně, za sebou má Ondřej Lieser. Ten sice na Dutch Open nevytvořil české maximum na okruhu, přesto musí být s děleným 19. místem spokojený. Víkend nevyšel podle představ ani Filip Mrůzkovi na Challenge Tour.

 • Ondřej Lieser
  4

  Bleskovky

  Lieser a Mrůzek prožili průměrná kola, lehce si pohoršili

  18. září 2021 – haf

  Po dvou povedených dnech přišel lehký útlum. Ondřej Lieser ani Filip Mrůzek nedokázali na turnajích European Tour respektive Challenge Tour navázat na předchozí kola a v průběžném pořadí si pohoršili. Lieser se přesto drží v Nizozemsku jen ránu za TOP 10.

 • Ondřej Lieser
  5

  Bleskovky

  Čtveřice českých golfistů jde do akce. V Evropě i za oceánem

  15. září 2021 – ak

  Češi v akci. Ondřej Lieser na podniku European Tour v Nizozemsku, Filip Mrůzek na turnaji Challenge Tour ve Francii, Klára Spilková poprvé po olympijském startu v Tokiu na LPGA a ve hře bude za oceánem i Karolína Vlčková ve druhé lize na Symetra Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení