Články na téma: Filip Mrůzek

 • Ondřej Lieser
  1

  Bleskovky

  Čtveřice českých golfistů jde do akce. V Evropě i za oceánem

  15. září 2021 – ak

  Češi v akci. Ondřej Lieser na podniku European Tour v Nizozemsku, Filip Mrůzek na turnaji Challenge Tour ve Francii, Klára Spilková poprvé po olympijském startu v Tokiu na LPGA a ve hře bude za oceánem i Karolína Vlčková ve druhé lize na Symetra Tour.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Na Slovak Open dominoval Mrůzek. Matuše porazil o 4 rány

  14. září 2021 – pv

  Filip Mrůzek si připsal další letošní vítězství, když dominantním způsobem ovládl Penati Slovak Open s dotací 22 000 eur, jehož ambasadorem je stříbrný olympijský medailista z Tokia Rory Sabbatini. Mrůzek tak potvrdil, že prožívá skvělé období. O čtyři rány za ním skončil druhý Stanislav Matuš.

 • Filip Mrůzek
  3

  Bleskovky

  Filip Mrůzek dal na Karlštejně své první eso v životě

  4. září 2021 – haf

  Povedený závěr léta prožívá Filip Mrůzek. Nejprve koncem srpna vytvořil na D+D REAL Czech Masters historické maximum českého hráče na European Tour a nyní si připsal své první eso v životě. Trefil ho během druhého kola Platon Life Karlštejn Open.

 • Aleš Kořínek
  4

  Bleskovky

  Mrůzek i Kořínek si na Challenge Tour zahráli jen dvě kola

  27. srpna 2021 – ak

  Působení dvojice českých golfistů na turnaji B-NL Challenge Trophy v Nizozemsku nemělo příliš dlouhého trvání. Aleš Kořínek i Filip Mrůzek neprošli cutem a skončili po dvou kolech. Nejlepšími Čechy po 1. kole turnaje Pro Golf Tour v Kynžvartu jsou Michal Pospíšil a amatér David Mlýnek, kteří v paru dělí 5. místo.

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  Mrůzek s Kořínkem mají na Challenge Tour ke cutu daleko

  26. srpna 2021 – pv

  Dva z českých hrdinů D+D REAL Czech Masters z minulého týdne Filip Mrůzek s Alešem Kořínkem rozehráli ve čtvrtek v Nizozemsku další turnaj, tentokrát z nižší série Challenge Tour. První kolo se jim však tentokrát nepovedlo, když jsou oba až ve druhé stovce pořadí na chvostu leaderboardu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení