Články na téma: Filip Mrůzek

 • Filip Mrůzek
  1

  Zprávy

  Challenge Tour na Kaskádě si zahraje 11 Čechů a tři Slováci

  10. června 2022 – GolfExtra.cz

  V rychlém sledu druhý turnaj v Česku na druholigové evropské Challenge Tour se bude hrát už příští týden v Golf Resortu Brno. A stejně jako před týdnem na Kunětické Hoře, tak i na Kaskádě se mohou domácí fanoušci těšit na početné české zastoupení ve startovním poli Kaskáda Golf Challenge.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Z Čechů začal na Kuňce nejlépe Mrůzek, padlo hole-in-one

  2. června 2022 – haf

  Pohodu z dosavadní sezony proměnil Filip Mrůzek v povedený vstup do jubilejního 10. ročníku D+D REAL Czech Challenge. Na Kunětické Hoře se jako jediný z deseti domácích hráčů dostal po par a se skóre 69 ran (-1) je ve třetí desítce. V paru došel první kolo Jan Cafourek.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Pro Mrůzka je zatím rok 2022 krásný, sám sobě už cíle nedává

  31. května 2022 – Honza Fait

  Na Filipa Mrůzka čeká v tomto týdnu na Kunětické Hoře čtvrtý letošní start, když je jednou z domácích hvězd na jubilejním 10. ročníku D+D REAL Czech Challenge. Se svou hrou i výsledky byl na třech předešlých letošních akcích spokojený. Bude tomu tak i po Kuňce?

 • Filip Mruzek
  4

  Bleskovky

  Ve Španělsku prošel cutem jen Mrůzek, ve Francii Melecká

  20. května 2022 – pv

  V pátek na Challenge Tour ve španělském Cádizu to bylo spíš na pouštění draků, než na hru zvanou golf. Vítr dosahoval rychlosti kolem 35 kilometrů za hodinu a tak nebylo divu, že jen šest hráčů dokázalo zahrál kolo pod par a další dva v paru. I s kolem za 78 ran a s celkovým skóre +6 tak dokázal projít cutem Filip Mrůzek, a to dokonce s náskokem jedné rány. Další tři Češi již dohráli.

 • Filip Mrůzek
  5

  Bleskovky

  Z Čechů začali na evropské scéně nejlépe Mrůzek a Melecká

  19. května 2022 – pv

  Ve čtvrtek začaly na evropské úrovní dva turnaje s bohatou českou účastí. Ze čtyř Čechů na Challenge Tour vstoupil do Challenge de Espana nejlépe Filip Mrůzek kolem v paru (72), čímž se zařadil na dělené 30. místo. Kolo také v paru (71) znamená dělené 16. místo pro Terezu Meleckou na elitní Ladies European Tour ve Francii.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení