1

Zprávy

Mrůzek ovládl Czech PGA Tour, finále na Kaskádě vyhrál Lavoie

2. října 2021 – pv

Vítězem Czech PGA Tour Order of Merit 2021 se stal s naprostým přehledem Filip Mrůzek, byť ve finálovém turnaji Portiva Golf Trophy – Grandfinále Czech PGA Tour skončil až šestý. Na Kaskádě zvítězil Američan Gregg Lavoie, který v play off předčil Stanislava Matuše a Štěpána Daňka.

• Pravin Pathare
    2

Bleskovky

V Boleslavi vyhrál profík z Indie. Mrůzek o dvě rány druhý

21. září 2021 – pv

Pátý turnaj Czech PGA Tour v této sezóně Mladá Boleslav Open 2021 vyhrál překvapivě indický profesionál Pravin Pathare. Jednokolový turnaj ovládl se skóre -4 (68 ran) a o dvě rány tak předčil Filipa Mrůzka, Jakuba Pokorného a Gregga Lavoieho.

• Ondřej Lieser
    3

Zprávy

Lieser skončil na European Tour v TOP 20, vyhrál Broberg

19. září 2021 – haf

Povedený turnaj na European Tour, nejlepší v této sezoně, za sebou má Ondřej Lieser. Ten sice na Dutch Open nevytvořil české maximum na okruhu, přesto musí být s děleným 19. místem spokojený. Víkend nevyšel podle představ ani Filip Mrůzkovi na Challenge Tour.

4

Bleskovky

Lieser a Mrůzek prožili průměrná kola, lehce si pohoršili

18. září 2021 – haf

Po dvou povedených dnech přišel lehký útlum. Ondřej Lieser ani Filip Mrůzek nedokázali na turnajích European Tour respektive Challenge Tour navázat na předchozí kola a v průběžném pořadí si pohoršili. Lieser se přesto drží v Nizozemsku jen ránu za TOP 10.

5

Bleskovky

Čtveřice českých golfistů jde do akce. V Evropě i za oceánem

15. září 2021 – ak

Češi v akci. Ondřej Lieser na podniku European Tour v Nizozemsku, Filip Mrůzek na turnaji Challenge Tour ve Francii, Klára Spilková poprvé po olympijském startu v Tokiu na LPGA a ve hře bude za oceánem i Karolína Vlčková ve druhé lize na Symetra Tour.