Články na téma: European Tour

 • Aphrodite Hills
  21

  Zprávy

  Golfový showdown na Kypru, European Tour nabídne unikátní formát

  4. listopadu 2020 – haf

  Nový a naprosto unikátní herní formát čeká v tomto týdnu na golfsity na European Tour. Ty čeká historicky druhý turnaj na Kypru, během kterého si vyzkouší, jaké je to hrát na rány prakticky každý den od nuly. Cyprus Showdown vyhraje ten, kdo bude nejlepší v neděli.

 • Callum Shinkwin
  22

  Bleskovky

  Historicky první vítěz ET z Kypru je Angličan Shinkwin

  1. listopadu 2020 – haf

  Dlouho to vypadalo, že se na premiérovém Cyprus Open bude z vítězství radovat Fin. V úvodu finálového kola diktoval tempo Sami Valimaki, na druhé devítce ho vystřídal Kalle Samooja. Pak ale Angličan Callum Shinkwin zahrál na poslední jamce eagle a vynutil si play-off, ve kterém hned na první jamce Samooju porazil.

 • Míček a svačina
  23

  Bleskovky

  Hladové drivy. Jeden skončil ve svačině, druhý skoro na grillu

  30. října 2020 – haf

  O tom, kde všude může skončit na golfovém hřišti nepovedený drive, se ve čtvrtek přesvědčili golfisté na dvou nejprestižnějších světových sériích. A v obou případech to vypadalo, že potřebují občerstvit!

 • Aphrodite Hills
  24

  Zprávy

  OBRAZEM: ET poprvé na Kypru, pohádkové hřiště je "ségra" Oaks

  29. října 2020 – haf

  European Tour ve své 48leté historii dorazila vůbec poprvé na Kypr, který se v tomto týdnu stal jubilejní 50. destinací v historii nejvyšší evropské golfové série. Ta se na čtrnáct dní přesunula do resortu Aphrodite Hills, kde na hráče čeká hřiště jako z pohádky.

 • Ross McGowan
  25

  Zprávy

  Italian Open vyhrál šampion z Kaskády, kde restartoval kariéru

  25. října 2020 – haf

  Dlouhých 11 let si musel Angličan Ross McGowan počkat na svůj druhý titul na European Tour v kariéře. Cesta k němu byla strastiplná, ale anglický golfista ji zvládl i díky loňskému triumfu na Kaskádě. Nyní je šampionem Italian Open, které ovládl díky birdie na poslední jamce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení