Články na téma: European Tour

 • GettyImages-1168772855 (2).jpg
  6

  Zprávy

  European Tour má kalendář pro rok 2021, Czech Masters nechybí

  16. prosince 2020 – haf

  European Tour v úterý představila svůj turnajový kalendář pro rok 2021. Mezi 42 akcemi, které se uskuteční ve 24 zemích, nechybí ani D+D REAL Czech Masters, které se uskuteční na Albatrossu od 19. do 22. srpna. Co dalšího, třeba i na Ondřeje Liesera, čeká?

 • Lee Westwood
  7

  Zprávy

  Nestárnoucí Westy miluje tvrdou dřinu: Ještě nechci končit!

  15. prosince 2020 – haf

  Ještě v roce 2018 to vypadalo, že Lee Westwood už začíná pomalu vyklízet pozice. Na European Tour nevyhrál čtyři roky, nekvalifikoval se na tři majory a vypadl z elitní stovky světového pořadí. To už je ale minulost, dnes je zpátky ve skvělé formě. A v neděli získal potřetí v kariéře Harry Vardon Trophy pro nejlepšího hráče European Tour.

 • Christiaan Bezuidenhout
  8

  Zprávy

  Matušovi finále v JAR nevyšlo, jasně vyhrál Bezuidenhout

  6. prosince 2020 – haf

  Stanislav Matuš bohužel nedokázal v neděli navázat na velmi dvě předešlá velmi slušná kola a se South African Open se rozloučil rundou za 75 ran (+3). Kvůli tomu si pohoršil na konečné dělené 58. místo, z druhého vítězství v řadě se raduje Christiaan Bezuidenhout.

 • Stanislav Matuš
  9

  Bleskovky

  Matuš si před finále v Jižní Africe polepšil na ET o 18 míst

  5. prosince 2020 – haf

  Stanislav Matuš si došel třetí kolo letošního South African Open "pouze" v paru, i to však stačilo na výrazný posun v leaderboardu. Před finálovým kolem turnaje European Tour je na děleném 45. místě.

 • GettyImages-1289537930 (2).jpg
  10

  Zprávy

  Šampion ze Zbraslavi vyhrál na European Tour, Rozner slaví v Dubaji

  5. prosince 2020 – haf

  Že se vyplatí chodit i na turnaje Challenge Tour opět potvrdil v tomto týdnu Golf in Dubai Championship. Ten, kdo totiž v loňském roce vyrazil minimálně na finálové kolo Prague Golf Challenge, mohl se potkat s dalším šampionem European Tour. Tím se stal právě v Dubaji Francouz Antoine Rozner, vítěz Prague Golf Challenge z roku 2019.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení