Články na téma: European Tour

 • Ondřej Lieser
  1

  Bleskovky

  Skvělý start Liesera! Na European Tour dělí 13. pozici

  16. září 2021 – ak

  Už minulý týden Ondřej Lieser na podniku Challenge Tour naznačil, že se mu vrací forma ze závěru loňského roku. V Německu obsadil dělené 12. místo. Skvěle vykročil i o „ligu“ výš na turnaji European Tour. Na Dutch Open v rozehraném úvodním kole dělí výborné 13. místo.

 • Billy Horschel
  2

  Zprávy

  Vlajkovou loď European Tour ukořistil Američan Billy Horschel

  12. září 2021 – pv

  Tak trochu ve stínu bojů o zbývající místa v týmu Evropy pro Ryder Cup se odehrával v neděli i boj o vítězství v samotném BMW PGA Championship. A to přesto, že turnaj ve Wentworthu je považovaný za vlajkovou loď European Tour. Billy Horschel až na poslední jamce rozhodl o tom, že do příštího roku bude kotvit v jeho přístavu.

 • Ryder Cup
  3

  Zprávy

  Den rozhodnutí je tu! Kdo bude v týmu Evropy pro Ryder Cup?

  12. září 2021 – pv

  Mnoho otazníků, jen jediná jistota, rozhodne se ještě v neděli. Pět míst v týmu Evropy pro nadcházející Ryder Cup je již obsazených. Finálové kolo BMW PGA Championship rozhodne, kteří čtyři hráči tým doplní z kvalifikací. A hned po turnaji oznámí Pádraig Harrington své tři kapitánské volby.

 • Tyrrell Hatton
  4

  Zprávy

  Nosí hrdě mikiny s kapucí a tvrdí: Golf je někdy moc svázaný

  11. září 2021 – pv

  Tyrrell Hatton před rokem na BMW PGA Championship předváděl parádní golf, když si došel na slavném turnaji ve Wentworthu pro vítězství o čtyři rány. Pro mnohé byl ale problém, že si pro něj došel v mikině s kapucí. Co se následně rozpoutalo, prý nečekal.

 • Aleš Kořínek
  5

  Zprávy

  Slibný start Kořínka na PGT. V Římě se opět daří Stensonovi

  2. září 2021 – pv

  Aleš Kořínek ve čtvrtek rozehrál další turnaj Pro Golf Tour. V 1. kole Gelpenberg Open v Nizozemsku si vytvořil dobrou výchozí pozici do dalšího průběhu, když zahrál 70 ran a se skóre -1 se nachází na děleném 12. místě. Naopak začátek British Challenge v Anglii se nepovedl Gordanu Briximu. Ve skvělých výkonech na European Tour pokračuje v Římě Henrik Stenson.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení