Články na téma: European Tour

 • Ondřej Lieser
  1

  Zprávy

  V Rakousku si ET zahraje také Lieser! Nebudu lhát, jsem natěšený, říká

  2. července 2020 – haf

  Ondřej Lieser nemusel být nervózní příliš dlouho ohledně toho, zda se do startovní listiny Austrian Open, společného turnaje European Tour a Challenge Tour, v příštím týdnu dostane. Už během úterý poskočil v entry listu "nad čáru" a mohl se začít připravovat na vytoužený mezinárodní restart sezony, který pro něho i Stanislava Matuše proběhne v Diamond Country Clubu.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Matuš si zahraje European Tour v Rakousku, také Lieser je blízko

  30. června 2020 – haf

  Už v příštím týdnu dojde k očekávanému restartu European Tour. A chybět u toho v Rakousku nebudou ani čeští golfisté. Místo ve startovní listině Austrian Open má už nyní jisté Stanislav Matuš, jen těsně pod čarou je pak nyní Ondřej Lieser.

 • Stanislav Matuš
  3

  Zprávy

  Rakousko nadějí pro Čechy! Začne zde Challenge Tour i PGT

  16. června 2020 – haf

  Zpátky do práce se začínají vracet také čeští profesionální golfisté. A již brzy to podle všeho bude také za hranicemi. Už v polovině července se totiž znovu rozjede Challenge Tour dvěma turnaji v Rakousku, na které by se mohli podívat i Stanislav Matuš a Ondřej Lieser. Na stejném místě by mohlo dojít také k restartu Pro Golf Tour.

 • Sam Horsfield
  4

  Bleskovky

  10 birdie, 2 eagly a skóre 59 (-14) bylo na světě. Kdo ho zahrál?

  4. června 2020 – haf

  Něco takového ještě nikdy nezažila jak PGA Tour, tak European Tour. Výsledek 59 sice ano, ale zahrát ho na hřišti s parem 73? Právě to se před pár dny povedlo na Floridě Samu Horsfieldovi, hráči evropské série. Jasně, bylo to v tréninku, ale i tak je to báječný výsledek.

 • European Tour
  5

  Zprávy

  European Tour začne v červenci, kalendář turnajů převrátila naruby

  28. května 2020 – Pavel Poulíček

  European Tour se znovu rozběhne 22. července, až do konce prázdnin neopustí Británii. Takzvaný "UK Swing" tvoří šest turnajů. Odšpuntuje se akcí British Masters nedaleko Newcastle na hřišti Close House, které je domovským hřištěm hostitele turnaje Lee Westwooda. Začne netradičně ve středu, vyvrcholí v sobotu a koná se o týden dřív než podle původního plánu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení