Články na téma: European Tour

 • Padriag Harrington
  1

  Bleskovky

  VIDEO: Harrington využil pravidel, odstranil obří padlou větev

  25. září 2020 – haf

  Pádraig Harrington se dostal během prvního kola Dubai Duty Free Irish Open do nepříjemné situace, když se svým míčkem skončil na kraji lesa. V nápřahu mu přitom vadila velká větev stromu, tedy až do té doby, než zjistil, že se jedná o volný přírodní předmět.

 • John Catlin
  2

  Bleskovky

  Americký vítězný den v Evropě, Kaymer opět selhal

  6. září 2020 – haf

  Martin Kaymer šel v druhém týdnu po sobě ve finálovém flightu turnaje European Tour, své zkušenosti ale opět nepřetavil ve vítězství. Z toho se ve španělské Valderramě radoval Američan John Catlin, jeho krajan Tyler Koivisto pak uspěl při svém debutu na Challenge Tour.

 • 30metrový putt
  3

  Bleskovky

  VIDEO: Kolik potřebovali hráči ET pokusů na 30metrový putt?

  1. září 2020 – haf

  Minulý týden přinesl na PGA Tour doslova epickou puttovací bitvu mezi Dustinem Johnsonem a Jonem Rahmem. DJ nejprve dal neuvěřitelný 10metrák, kterým si vynutil play-off. Rahm ale hned na první jamce zaútočil 20metrákem a mohl začít slavit. Oba měli jeden pokus. Kolik jich ale hráči European Tour potřebují na putt z 30 metrů?

 • Andy Sullivan
  4

  Bleskovky

  Andy Sullivan opět po pěti letech zvítězil, slavil s whiskey

  9. srpna 2020 – haf

  Když v roce 2015 vyhrál na European Tour hned třikrát, doufal, že ho čekají lepší sezony. Místo toho ale Andy Sullivan zapadl do průměru evropské série a na další vítězství si musel počkat pět dlouhých let. Přišlo nyní na domácím English Championship.

 • John Catlin
  5

  Bleskovky

  Vyrazil na večeři do restaurace, na akci European Tour skončil

  5. srpna 2020 – haf

  Svět se skutečně změnil a platí to i pro ten golfový na European Tour. Ta pokračuje v tomto týdnu dalším ostrovním turnajem English Championship v Hanbury Manor, ze kterého se musel odhlásit Američan John Catlin. Porušil totiž bezpečnostní protokoly.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení