Články na téma: European Tour

 • Xander Schauffele
  1

  Zprávy

  Úvod US Open ovlivnila mlha i tma, opět se jedná o těžký golfový test

  18. června 2021 – haf

  Na úvod letošního US Open trochu zaúřadovalo počasí, kvůli kterému se ve čtvrtek nedohrálo první kolo. Nejprve za to mohl o 90 minut zpožděný start kvůli mlze a večer logicky tma, která vyhnala hráče ze hřiště. Na samé špici leaderboardu se ale i přesto drží velká jména.

 • Jonathan Caldwell
  2

  Bleskovky

  Drama do úplného konce. První triumf na ET bere Caldwell

  13. června 2021 – pv

  Do rodiny šampionů European Tour přibylo v neděli nové jméno. Nováčkem na seznamu se stal Jonathan Caldwell ze Severního Irska, který v dramatické koncovce ovládl v Gothenburgu turnaj Scandinavian Mixed pořádaný švédskými legendami Henrikem Stensonem a Annikou Sörenstam.

 • European Tour
  3

  Zprávy

  European Tour opět zrušila Q-School, mnozí profíci se bouří

  13. června 2021 – pv

  European Tour potvrdila, že druhý rok po sobě zrušila svou Q-School. V důsledku pokračující pandemie COVID-19 se údajně také rozhodla zmrazit statusy hráčů pro sezónu 2021 a zrušení každoroční kvalifikační školy je důsledkem. Mnoho hráčů se proti tomu bouří.

 • Alice Hewson
  4

  Bleskovky

  Muž nebo žena? Souboj pohlaví slibuje ve Švédsku drama

  12. června 2021 – pv

  Svým formátem velmi progresivní smíšený turnaj mužů i žen Scandinavian Mixed hosted by Henrik & Annika má připravenou půdu pro dramatické finále. Na čele leaderboardu je shodně po dvou zástupcích obou pohlaví, když do konce zbývá odehrát poslední kolo.

 • Henrik Stenson
  5

  Bleskovky

  Stenson byl centimetry od BMW, eso padlo málem i na čtyřparu

  11. června 2021 – haf

  Henrik Stenson prožil na úvod turnaje Scandinavian Mixed, který ve Švédsku hostí společně s Annikou Sörenstam, průměrné kolo za 70 ran (-2). Málem ale odjížděl domů v novém BMW! A na PGA Tour padlo ve čtvrtek hole-in-one dokonce málem na čtyřparu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení