Články na téma: Dustin Johnson

 • Rory McIlroy
  21

  Zprávy

  Rozhodla poslední rána McIlroye. Kolik se vybralo peněz?

  18. května 2020 – haf

  Po více jak dvou měsících si mohli golfoví fanoušci užívat živého televizního přenosu, během kterého předváděli své umění nejlepší golfisté světa. V rámci exhibice Driving Relief pak na Floridě zvítězil favorizovaný tým Roryho McIlroye s Dustinem Johnsonem.

 • Rickie Fowler
  22

  Zprávy

  Nenechte si ujít! Hráči si bez kedíků budou muset nosit bagy

  17. května 2020 – haf

  Nedělní exhibice Driving Relief nabídne fanouškům u televizních obrazovek nevšední zážitek. Rory McIlroy, Dustin Johnson, Rickie Fowler a Matthew Wolff totiž nebudou mít své tradiční kedíky, a tak si budou muset na Floridě nosit své bagy sami!

 • Rickie Fowler
  23

  Bleskovky

  VIDEO: Lefty challenge! Která z hvězd to napálí lépe a dál?

  22. března 2020 – haf

  Nejen vy se v tomto nešťastném čase nudíte doma, zabavit se snaží také nejlepší golfisté světa. Někteří z nich se rozhodli, že otestují sebe sama, jak jim to jde hrát na druhou stranu, konkrétně nalevo. A nejspíše by se uživili i tímto způsobem hraní!

 • Dustin Johnson
  24

  Zprávy

  Šance nejen pro Woodse, DJ na olympijské hry nepojede. Proč?

  3. března 2020 – haf

  Známe jméno prvního golfisty ze světové špičky, který se určitě neobjeví na letošních Olympijských hrách. Do Tokia neodcestuje Dustin Johnson, který se chce soustředit na play-off FedEx Cupu.

 • Wayne Gretzky
  25

  Zprávy

  Pebble Beach plné celebrit. Která z nich hraje nejlepší golf?

  6. února 2020 – pv

  Tento týden se PGA Tour zastavila na jednom z nejproslulejších míst golfové planety na poloostrově Monterrey v Kalifornii. Na třech hřištích, z nichž zdaleka to nejznámější dává název i celému turnaji AT&T Pebble Beach Pro Am, se od čtvrtka do neděle tradičně konají dva turnaje v jednom.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení