Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  16

  Zprávy

  Naprostá dominance! DJ vyhrál o 11 ran a je opět jedničkou

  24. srpna 2020 – haf

  Před víkendem to vypadalo, že bychom mohli být na The Northern Trust svědky dramatického turnaje se skvělými výsledky. Nakonec platilo jen to druhé. Dustin Johnson nedal na hřišti TPC Boston nikomu šanci a se skóre -30 vyhrál o propastných jedenáct ran.

 • Bryson DeChambeau
  17

  Zprávy

  DeChambeau končil puttem z 30 metrů, před finále vede DJ

  9. srpna 2020 – haf

  Neuvěřitelným způsobem zakončil své třetí kolo na letošním PGA Championship Bryson DeChambeau, který na posledním greenu potopil putt ze skoro 30 metrů. I díky němu před nedělním finále na hřišti TPC Harding Park ztrácí na lídra Dustina Johnsona jen tři rány.

 • Dustin Johnson
  18

  Bleskovky

  DJ opět v problémech. Poslední tři kola zahrál za +23, odstoupil

  24. července 2020 – haf

  Když koncem června Dustin Johnson tak trochu z ničeho nic vyhrál Travelers Championship, zdálo se, že bývalá světová jednička opět zamířila správným směrem. Místo toho ale má DJ od té doby na svém kontě kola za 80, 80 a 78 ran a z 3M Open po tom posledním odstoupil.

 • Dustin Johnson
  19

  Zprávy

  DJ prodloužil vítěznou sérii. I díky "klice roku"

  29. června 2020 – haf

  Dustin Johnson prožil týden plný emocí. Nejprve v jeho úvodu oslavil své 36. narozeniny, mimo jiné tím, že po čtyřech letech vypadl z TOP 5 světového žebříčku. Následně po špatném vstupu do turnaje Travelers Championsip zahrál v sobotu své nejnižší skóre v kariéře na PGA Tour, aby v neděli slavil svůj další titul.

 • Dustin Johnson
  20

  Bleskovky

  DJ hrál jen samá birdie: Šanci jsem měl na každé jamce

  28. června 2020 – haf

  Byl to jeden z těch dnů, které obyčejný golfista nikdy nezažije. Ale i pro ty nejlepší profesionály na světě jsou výjimečné. Dustin Johnson zahrál v sobotu jedno ze svých nejlepších kol v kariéře, díky kterému si v neděli zahraje na Travelers Championship o titul.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení