Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  11

  Zprávy

  DJ potvrdil svou dominanci, poprvé vyhrál FedEx Cup

  8. září 2020 – haf

  Dlouho se zdálo, že právě skončená sezona PGA Tour může kvůli všem okolnostem patřit komukoliv, jen ne Dustinu Johnsonovi. Ten se po loňské operaci levého kolene dlouho hledal, ale v posledním měsíci předvedl jízdu, za kterou by se nestyděl ani Tiger Woods ve svých nejlepších letech. A po zásluze poprvé v kariéře vyhrál FedEx Cup.

 • Dustin Johnson
  12

  Zprávy

  DJ si před finále vytvořil náskok, dojde si pro 15 milionů?

  7. září 2020 – haf

  Po nepovedeném druhém kole, ve kterém dal ostatním hráčům na TOUR Championship "čuchnout", se Dustin Johnson vrátil ve třetím kole na správnou cestu. Začal trefovat fairwaye, hrát birdie a před posledním kolem sezony PGA Tour má v čele pořadí náskok pěti ran.

 • Dustin Johnson
  13

  Zprávy

  Lídři se v Atlantě trápili, McIlroy poslal šmudlu do vody. Vede DJ

  6. září 2020 – haf

  Druhé kolo letošního TOUR Championship se vůbec nevydařilo lídrům. Zatímco po tom prvním se zdálo, že se o titul v Atlantě utká čtveřice Dustin Johnson, Jon Rahm, Justin Thomas a Rory McIlroy, po druhém je všechno jinak. Jedno ale zůstává, ve vedení je DJ.

 • Rahm a DJ
  14

  Bleskovky

  Rahm už se dotáhl na Johnsona, přiblížil se i McIlroy

  5. září 2020 – haf

  Náskok dvou ran, který měl Dustin Johnson ještě před startem TOUR Championship, je fuč. Hned v prvním kole finálového turnaje play-off FedEx Cupu ho stáhl Jon Rahm, který tak v East Lake s Johnsonem dělí vedení. Na dostřel se drží také Justin Thomas a Rory McIlroy.

 • Jon Rahm
  15

  Zprávy

  Rahma nezastavil trest ani DJ, díky neuvěřitelnému puttu slaví titul

  31. srpna 2020 – haf

  Jon Rahm prožil nezapomenutelný turnaj, na jehož konci se mohl radovat z pátého vítězství na PGA Tour v kariéře. Španěl okusil během týdne v Olympia Fields spoustu emocí, na ty ze závěru finálového kola ale nikdy nezapomene. A dost možné je už nikdy nezažije.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení