Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  6

  Bleskovky

  DJ bude hrát Mayakobu, s kým se v Mexiku v prosinci potká?

  30. října 2020 – haf

  Dustin Johnson nemohl kvůli pozitivnímu testu na koronavirus COVID-19 odehrát v posledních týdnech některé turnaje, a tak si rozhodl prodloužit si sezonu až do prosince. V jeho úvodu si vůbec poprvé zahraje v Mexiku turnaj Mayakoba Golf Classic.

 • Dustin Johnson
  7

  Zprávy

  DJ nebude hrát ani ZOZO. Po COVIDu nechce nic uspěchat

  20. října 2020 – haf

  Dustin Johnson se odhlásil z další akce PGA Tour. Přestože by mohl v tomto týdnu na ZOZO Championship hrát, rozhodl se raději odpočívat. Před blížícím se Masters tak bude hrát už jen Houston Open.

 • Dustin Johnson
  8

  Zprávy

  DJ měl pozitivní test na COVID-19, odhlásil se ze CJ Cupu

  14. října 2020 – haf

  Koronavirus COVID-19 opět výrazně promluvil do letošního ročníku CJ Cupu. Akce, která se kvůli celosvětové pandemii musela přesunout z Asie do Las Vegas, nyní přichází o jednu ze svých největších hvězd. Na poslední chvíli se musel odhlásit Dustin Johnson.

 • Dustin Johnson
  9

  Bleskovky

  DJ se stal hráčem roku na PGA Tour, Scheffler nováčkem

  15. září 2020 – haf

  Ještě před měsícem a půl byste si nejspíše ťukali na čelo, kdyby vám někdo řekl, že se Dustin Johnson stane hráčem roku na PGA Tour. Nyní je to ale naprosto jednoznačné. DJ našel ztracenou formu a prožil jedno z nejlepších golfových období svého života.

 • Paulina Gretzky
  10

  Bleskovky

  OBRAZEM: DJ slavil svůj triumf i s Paulinou, o kolik zbohatl?

  9. září 2020 – haf

  Paulina Gretzky už se na golfu neobjevuje po boku svého snoubence Dustina Johnsona tak často, jako v minulosti. V pondělí ale udělala výjimku. Aby také ne, když její partner vyhrál poprvé v kariéře FedEx Cup a do společné domácnosti přinesl 15 milionů dolarů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení