Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  Není světová jednička jako jednička. DJ si tuhle pozici zaslouží

  22. února 2021 – ak

  Není nijak výjimečným jevem, že golfista, který se vyškrábe na světový trůn, posléze pozici světové jedničky neustojí. Není zkrátka každý Tiger Woods. Aktuálně třímá golfové žezlo Dustin Johnson. Svou vládu prodloužil už na 118 týdnů strávených na první pozici.

 • Dustin Johnson
  2

  Zprávy

  DJ si užívá svou 7-dřevo. Jak daleko s ní dokáže zahrát?

  19. února 2021 – haf

  Je to hůl, kterou v bagu příliš mnoho golfistů nemá. A když, tak už spíše ti, kteří patří do seniorského věku, nebo naopak začátečníci. A pak třeba taky světová jednička Dustin Johnson. Ten si svou 7-dřevo nemůže vynachválit. Naprosto totiž vyhovuje jeho hře.

 • GettyImages-1300786372(2).jpg
  3

  Bleskovky

  Pebble Beach letos strádá. Bude bez amatérů, celebrit i jedničky

  10. února 2021 – ak

  Ránu za ranou schytává letošní ročník turnaje AT&T Pebble Beach Pro-Am. Kvůli covidovým restrikcím se letos bude hrát pouze na dvou hřištích, nikoliv na třech jako obvykle, chybět budou nejen diváci, ale také amatéři a celebrity. A také světová jednička.

 • Dustin Johnson
  4

  Zprávy

  DJ podruhé šampionem v Saúdské Arábii, má devátý evropský titul

  7. února 2021 – haf

  Dustin Johnson pokračuje ve své skvělé bilanci na turnaji Saudi International. Poté, co před dvěma lety vyhrál úvodní ročník lehce kontroverzního turnaje a loni skončil druhý, si letos připsal v Saúdské Arábii další vítězství. V neděli ale prožil těžké finálové kolo.

 • Dustin Johnson
  5

  Bleskovky

  DJ snahu o omezení délky ran nechápe: Není to potřeba

  5. února 2021 – haf

  Dustin Johnson patří k jedněm z nejdelších golfistů na světě, takže by se dalo čekat, že mu snaha R&A a USGA o omezení délky ran hlavně u drivů bude vadit. A i když se proti ní ohradil, tak mu přímo nevadí. Jen ji spíše za sebe nechápe, není potřeba podle něho nic řešit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení