Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson a Phil Mickelson
  1

  Zprávy

  Jen Saúdům čistíte reputaci, zlobí se pozůstalí po 11. září

  12. června 2022 – Petr Vlček

  První turnaj konkurenční série LIV Golf Invitational je minulostí. Všem jeho 48 účastníkům po návštěvě Centurion Clubu u Londýna povážlivě nabobtnaly peněženky. Až tak moc, že se po turnaji nemluví o ničem jiném. O samotných výkonech téměř vůbec. Ozvali se ale také naštvaní pozůstalí obětí z 11. září.

 • Phil Mickelson
  2

  Zprávy

  Reakce hráčů na vyloučení? Mickelson nechce o PGA Tour mluvit

  10. června 2022 – pv

  Nedlouho poté, co ve čtvrtek v Centurion Clubu u Londýna vypukl inaugurační turnaj rebelské série LIV Golf Invitational, přišla striktní, ale očekávaná odpověď ze zámoří. PGA Tour vzkázala všem svým 17 hráčům, i těm, kteří už na členství rezignovali, že již nejsou vítáni. Na obou stranách Atlantiku to v golfovém světě začalo vřít ještě více.

 • Phil Mickelson
  3

  Zprávy

  Rebelská série začala. PGA Tour všechny hráče suspendovala

  9. června 2022 – pv

  Ve čtvrtek odstartovala série LIV Golf Invitational a s jejím začátkem došlo i k překotnému vývoji ve světovém profesionálním golfu. Ještě během úvodního kola v Centurion Clubu v Londýně přišla PGA Tour s prohlášením, že suspendovala všechny své hráče, kteří do saúdského okruhu vstoupili.

 • Dustin Johnson
  4

  Zprávy

  DJ šokoval. Vzdal se členství na PGA Tour. A nebyl sám

  8. června 2022 – pv

  Ačkoliv se v posledních týdnech zdálo, že PGA Tour získává oproti rodící se konkurenci z LIV Golf silně navrch a nově vznikající série se navíc potýká s vlastními problémy, podařilo se nakonec jejímu šéfovi Gregu Normanovi děním na vrcholné golfové profi scéně silně zatřást.

 • Dustin Johnson
  5

  Bleskovky

  Reakce na hraní u Saúdů: Johnson i McDowell přišli o sponzora

  2. června 2022 – pv

  Turnajová propagace RBC Canadian Open na PGA Tour lákala příští týden na účast Dustina Johnsona. Dvojnásobný major šampion a vítěz turnaje z roku 2018 však změnil plány a bude hrát ve stejném termínu na úvodním podniku saúdské série LIV Golf. Následky svého rozhodnutí pocítil rychle.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení