Články na téma: Dustin Johnson

 • Dustin Johnson
  1

  Bleskovky

  DJ se stal hráčem roku na PGA Tour, Scheffler nováčkem

  15. září 2020 – haf

  Ještě před měsícem a půl byste si nejspíše ťukali na čelo, kdyby vám někdo řekl, že se Dustin Johnson stane hráčem roku na PGA Tour. Nyní je to ale naprosto jednoznačné. DJ našel ztracenou formu a prožil jedno z nejlepších golfových období svého života.

 • Paulina Gretzky
  2

  Bleskovky

  OBRAZEM: DJ slavil svůj triumf i s Paulinou, o kolik zbohatl?

  9. září 2020 – haf

  Paulina Gretzky už se na golfu neobjevuje po boku svého snoubence Dustina Johnsona tak často, jako v minulosti. V pondělí ale udělala výjimku. Aby také ne, když její partner vyhrál poprvé v kariéře FedEx Cup a do společné domácnosti přinesl 15 milionů dolarů.

 • Dustin Johnson
  3

  Zprávy

  DJ potvrdil svou dominanci, poprvé vyhrál FedEx Cup

  8. září 2020 – haf

  Dlouho se zdálo, že právě skončená sezona PGA Tour může kvůli všem okolnostem patřit komukoliv, jen ne Dustinu Johnsonovi. Ten se po loňské operaci levého kolene dlouho hledal, ale v posledním měsíci předvedl jízdu, za kterou by se nestyděl ani Tiger Woods ve svých nejlepších letech. A po zásluze poprvé v kariéře vyhrál FedEx Cup.

 • Dustin Johnson
  4

  Zprávy

  DJ si před finále vytvořil náskok, dojde si pro 15 milionů?

  7. září 2020 – haf

  Po nepovedeném druhém kole, ve kterém dal ostatním hráčům na TOUR Championship "čuchnout", se Dustin Johnson vrátil ve třetím kole na správnou cestu. Začal trefovat fairwaye, hrát birdie a před posledním kolem sezony PGA Tour má v čele pořadí náskok pěti ran.

 • Dustin Johnson
  5

  Zprávy

  Lídři se v Atlantě trápili, McIlroy poslal šmudlu do vody. Vede DJ

  6. září 2020 – haf

  Druhé kolo letošního TOUR Championship se vůbec nevydařilo lídrům. Zatímco po tom prvním se zdálo, že se o titul v Atlantě utká čtveřice Dustin Johnson, Jon Rahm, Justin Thomas a Rory McIlroy, po druhém je všechno jinak. Jedno ale zůstává, ve vedení je DJ.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení