Články na téma: DP World Tour

 • Ondřej Lieser
  21

  Zprávy

  Liesera čeká další start na DP World Tour, tři Češky na LET v Austrálii

  19. dubna 2022 – pv

  Ondřej Lieser se ve Španělsku připravuje na svůj čtvrtý start na elitní DP World Tour v této sezóně, kterým bude od čtvrtka turnaj ISPS Handa Championship v Tarragoně. V Austrálii pokračuje také Ladies European Tour, kam se na Australian Women´s Classic do Bonville vydaly Kristýna Napoleaová, Tereza Melecká a Šideri Váňová.

 • Ewen Ferguson
  22

  Zprávy

  Šikana na sítích. Skot to všem trollům nandal dřív, než čekal

  29. března 2022 – pv

  Je to dlouhodobě velký problém, se kterým se každý neumí vyrovnat a hodit ho lehce za hlavu. Anonymita sociálních sítí dává některým uživatelům prostor urážet, dehonestovat, šikanovat a v mnoha případech i vyhrožovat. Poznalo to i mnoho sportovců a sportovkyň, golfisty nevyjímaje.

 • Ondřej Lieser
  23

  Bleskovky

  DP World Tour má nového šampiona. Lieser v sedmé desítce

  27. března 2022 – pv

  Ondřej Lieser zahrál na Commercial Bank Qatar Masters v neděli v silném větru stejně jako v sobotu 75 ran (+3), což znamená konečné dělené 69. místo s celkovým skóre +6. Poprvé v kariéře se z vítězství na DP World Tour raduje Ewen Ferguson.

 • Dustin Johnson
  24

  Zprávy

  DJ ničí sny i soupeře. Zastaví ho v jamkovce domácí miláček?

  27. března 2022 – pv

  Už jen čtyři přeživší zůstali v jamkovce WGC-Dell Technologies Match Play a ti si to v neděli v Austinu rozdají o vítězství. Ve své spanilé jízdě pokračuje Dustin Johnson, který se v semifinále utká se Scottiem Schefflerem. Druhou dvojici utvoří Kevin Kisner a Corey Conners.

 • Ondřej Lieser
  25

  Bleskovky

  Lieser opět nad par. V Kataru je před finále v sedmé desítce

  26. března 2022 – pv

  Opět silný vítr ztěžoval hráčům podmínky ve 3. kole turnaje Commercial Bank Qatar Masters, kterého se účastní i Ondřej Lieser. Ve svém třetím vystoupení na DP World Tour v této sezóně zahrál v sobotu 75 ran a se skóre +3 se po dohrání pohyboval v sedmé desítce.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení