Články na téma: DP World Tour

 • Pablo Larrazábal
  16

  Zprávy

  Vezmi si hezké šaty, řekl Larrazábal přítelkyni. Pak doma vyhrál

  24. dubna 2022 – pv

  Skvělým finálovým kolem za 62 ran si pro sebe na ISPS Handa Championship ve Španělsku urval vítězství pro sebe Pablo Larrazábal. 38letý španělský matador tak dosáhl na své sedmé vítězství na DP World Tour a druhé v této sezóně po březnovém MyGolfLife Open.

 • spa3.jpg
  17

  Bleskovky

  Třetí kolo ve Španělsku smetly kroupy, dohrávat se bude v neděli

  23. dubna 2022 – pv

  Už bez Ondřeje Liesera, který neprošel cutem, pokračoval v sobotu na DP World Tour ve Španělsku turnaj ISPS Handa Championship. I 3. kolo však bylo silně ovlivněno počasím, a tak zůstalo nedohráno. Nejlepší výsledek v klubovně má Aaron Cockerill, který zahrál 62 ran a je na skóre -10.

 • Keith Pelley
  18

  Zprávy

  Šéf DP World Tour varoval před saúdskými 'lákavými turnaji'

  23. dubna 2022 – pv

  Blížící se start konkurenční série LIV Golf Invitational a její potencionální souboj se zavedenými golfovými túrami přiměl šéfa DP World Tour Keitha Pelleyho, aby v dopise vyzval své členy k loajalitě.

 • Ondřej Lieser
  19

  Zprávy

  Lieserovi ve Španělsku druhé kolo nevyšlo, na turnaji končí

  22. dubna 2022 – haf

  Turnaj ISPS Handa Championship in Spain skončil pro Ondřeje Liesera po dvou kolech. Český profesionál po nadějném prvním dni v paru došel v pátek za 76 ran (+6) a skončil hluboko mezi poraženými.

 • Ondřej Lieser
  20

  Zprávy

  Povedený závěr za soumraku. Lieser začal kolem v paru

  21. dubna 2022 – pv

  Ondřej Lieser prožil povedený závěr 1. kola na DP World Tour ve Španělsku. Na turnaji ISPS Handa Championship u Tarragony byl tři jamky před koncem dvě rány nad par, ale za ubývajícího světla stihl ještě ztrátu dohnat. 1. kolo se bude kvůli pozdějšímu startu dohrávat až v pátek.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení