Články na téma: DP World Tour

 • Justin Thomas a Jordan Spieth
  6

  Zprávy

  Hráči reagují na zákaz hraní u Saúdů. Norman volá: Nezákonné!

  12. května 2022 – pv

  Středeční oznámení PGA Tour o zamítnutí žádostí hráčů ke startu na konkurenční saúdské sérii LIV Golf Invitational vyvolalo vlnu reakcí. Převažují smířlivé hlasy, pro které nebylo toto rozhodnutí zase tak překvapivé. Šéf LIV Golf Greg Norman ho naopak tvrdě zkritizoval.

 • Ondřej Lieser
  7

  Zprávy

  Lieser se v Belgii po zranění vrací na DP World Tour

  11. května 2022 – pv

  Na svůj pátý turnaj v této sezóně DP World Tour se chystá v Belgii Ondřej Lieser. 30letý český profesionál se na elitní evropské sérii představí poprvé od dubnového turnaje ve Španělsku, kde se v tréninku nešťastně zranil a neprošel cutem.

 • Rasmus Hojgaard
  8

  Zprávy

  Nejsmůlovatější rána roku i triple bogey místo birdie

  10. května 2022 – ak

  Dokud míček neskončí v jamce, není v golfu nic jistého. Útok na birdie se může proměnit v bolestivou noční můru. A dokonce, i když míček do jamky vletí, nemusí to skončit ani trochu dobře. A je celkem jedno, jestli jste vycházející hvězda, nebo zkušený veterán.

 • Thorbjorn Olesen
  9

  Zprávy

  Bídné kolo, ale snový finiš eagle-birdie přinesl Olesenovi titul

  8. května 2022 – ak

  Po šestnácti jamkách finálového kola to s Thorbjornem Olesenem nevypadalo dobře. Z první příčky po třech kolech se propadl až na šesté místo, ale pak přišel snový finiš – eagle a birdie na posledních dvou jamkách. Dán tak mohl slavit šestý titul na DP World Tour.

 • Tereza Melecká
  10

  Bleskovky

  Melecká nezvládla závěr a na LET neprošla o ránu cutem

  6. května 2022 – pv

  Už to vypadalo, že Tereza Melecká projde podruhé za sebou na Ladies European Tour cutem. Jenže s náskokem jedné rány na postup do víkendových kol zahrála na závěr druhého kola Comunidad De Madrid Ladies Open dvě bogey a postup ji utekl i jednu ránu.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení