Články na téma: DP World Tour

 • DP World Tour
  1

  Zprávy

  DP World Tour trestá rebely. I zákazem startu na Scottish Open

  25. června 2022 – ak

  Vedení DP World Tour si dalo na čas, ale nakonec prolomilo své mlčení a oznámilo sankce pro hráče, kteří se upsali nové sérii LIV Golf Invitational. Golfoví rebelové se nezahrají mj. na Scottish Open, naopak na 150. The Open o týden později budou moci hrát.

 • Linn Grant
  2

  Zprávy

  Švédka píše historii golfu. Vyhrála turnaj DP World Tour!

  12. června 2022 – pv

  Linn Grant, švédská profesionálka se skotskými kořeny, udělala v neděli významný zápis do golfové historie. Určitě minimálně do historie European Tour, potažmo DP World Tour, jak se elitní mužská evropská golfová túra od letošní sezóny jmenuje. Vyhrála na ní totiž jako první žena, a to drtivě.

 • Kristýna Napoleaová
  3

  Bleskovky

  Povedené kolo Napoleaové na cut na LET a DPWT nestačilo

  10. června 2022 – pv

  Kristýna Napoleaová byla jedinou českou zástupkyní na společném turnaji elitních evropských okruhů Ladies European Tour a DP World Tour. Po 1. kole za 74 ran (+2) ji bohužel vylepšený páteční výkon ránu pod par nestačil na cut a s celkovým skóre +1 se do víkendových kol Volvo Car Scandinavian Mixed nepodívá.

 • Bryson DeChambeau
  4

  Zprávy

  Světový golf se rychle mění, uvědomují si hráči. K Saúdům půjdou další

  9. června 2022 – pv

  Poté, co se ke konkurenční sérii LIV Golf Invitational připojili první "pionýři", stále více hráčů z řad světových hvězd dává nějakým způsobem najevo, že se chystají udělat krok stejným směrem. Nyní se nejvíce mluví o Brysonu DeChambeauovi, Patricku Reedovi a Rickiem Fowlerovi. Jedno se však zdá být zřejmé, zavedené pořádky ve světovém profesionálním golfu se rychle mění.

 • Adrian Meronk ve vodní lázni
  5

  Zprávy

  To musíte vidět! Skvělé golfové záchrany i kolaps za milion

  31. května 2022 – ak

  Golf je krásný i krutý. Odmění i potrestá. Důkazů je víc než dost. Ty poslední předložili Adrian Meronk a Matt Wallace na Dutch Open, když předvedli neuvěřitelné záchranné rány, stejně jako Harold Varner III za oceánem na PGA Tour, když si prohrál přes milion dolarů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení