Články na téma: DP World Tour

 • Lee Westwood, Jordan Pickford, Harry Maguire
  1

  Zprávy

  Hvězdný Pro-Am v Dubaji. Westy hrál s fotbalisty Anglie

  27. ledna 2022 – pv

  Anglická fotbalová Premiér League má až do 5. února přestávku, a tak se početný kontingent jejích hvězd vydal do Dubaje na golf. A to to rovnou na DP World Tour, kde si po boku Collina Morikawy, Roryho McIlroye či Lee Westwooda zahráli úterní Pro-Am.

 • Santiago Tarrio
  2

  Bleskovky

  VIDEO: Šampion z Kuňky předvedl úžasný bunker shot přes hlavu

  26. ledna 2022 – haf

  Jméno Santiago Tarrio pozorným golfovým fanouškům v Česku není neznámé. Španělský profesionál loni po dramatickém play-off vyhrál na Kunětické Hoře už devátý ročník D+D REAL Czech Challenge a následně se posunul o úroveň výš na DP World Tour. A na té o sobě dal vědět v minulém týdnu v Abú Zabí báječným bunker shotem.

 • Collin Morikawa
  3

  Zprávy

  Morikawa hledá švih. V Dubaji už nechce zklamat

  25. ledna 2022 – pv

  Další týden týden v kalendáři DP World Tour nabízí opět jeden z dalších vrcholů sezóny. Z Abú Zabí se karavana přesunula do sousedního emirátu Dubaj, aby s podobně špičkovým startovním polem rozehrála turnaj Slync.io Dubai Desert Classic, který se letos posunul do první ligy Rolex Series.

 • Viktor Hovland
  4

  Bleskovky

  Hvězdy se v Abú Zabí trápily i zářily. Nejlépe z nich začal Hovland

  20. ledna 2022 – pv

  Ve čtvrtek se konečně znovu rozjela DP World Tour, z jejíž podzimní části se kvůli nové mutaci Covid-19 odehrály pouhá dvě kola. A to hned jedním z největších podniků sezóny Abu Dhabi HSBC Championship ze série Rolex Series s dotací 8 milionů dolarů.

 • Collin Morikawa
  5

  Bleskovky

  Morikawa má třetí pokus stát se světovou jedničkou

  19. ledna 2022 – ak

  Collin Morikawa má před sebou další pokus stát se světovou golfovou jedničkou. V pořadí už třetí. Dvě předchozí šance nevyužil, ale není to pro něj nic, z čeho by se měl hroutit, nebo propadat černým myšlenkám. Naopak je to 24letého vítěze dvou majorů nová motivace.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení