Články na téma: Donald Trump

 • Donald Trump
  1

  Bleskovky

  Hřiště Trumpa přicházejí o majory. První je PGA Championship

  11. ledna 2021 – haf

  Golfová hřiště, která vlastní společnosti Donalda Trumpa, mají (ne)čekané problémy. Nebudou se na nich prozatím hrát žádné majory. Jako první přišla s tímto řešením už o víkendu PGA of America, v pondělí ji následovali zástupci R&A.

 • Tiger Woods u Trumpa
  2

  Bleskovky

  Trumpovy poslední golfové medaile svobody, kdo je získal?

  9. ledna 2021 – haf

  Donald Trump ještě před svým koncem v Bílém domě udělil Prezidentskou medaili svobody, která je se Zlatou medailí Kongresu nejvyšším civilním vyznamenáním v USA, třem golfistům. Oceněni byli Annika Sorenstam, Gary Player a posmrtně Babe Didrikson Zaharias.

 • Brooks Koepka
  3

  Zprávy

  Koepka si zahrál kolo s Trumpem. V golfu si nechce dělat přátele

  26. února 2020 – pv

  Brooks Koepka se nedávno ocitl v péči prestižního lifestylového magazínu GQ, kde se ve fotografické části ocitl i v roli modela a v té textové se pak jako vždy velmi otevřeně dotkl široké škály témat. Prozradil také, že si se svým bratrem a otcem zahráli foursome s prezidentem Donaldem Trumpem.

 • Donald Trump
  4

  Bleskovky

  Trump pogratuloval Woodsovi, jak ho v tweetu oslovil?

  29. října 2019 – haf

  Mezi početný zástup gratulantů Tigera Woodse se podle očekávání zařadil také americký prezident Donald Trump. Ten ocenil poslední úspěch legendárního golfisty na pro něho oblíbeném Twitteru, na kterém sdílel status Garyho Playera a přidal k němu své dvě věty.

 • Donald Trump
  5

  Bleskovky

  Trump má od Skotů zelenou. U Aberdeenu postaví mega resort

  25. září 2019 – pv

  Dlouze diskutovaný plán na výstavbu nového hřiště v Aberdeenshire, který před šesti lety předložil nynější president Spojených států Donald Trump, dostal od místních úředníků zelenou. Vyroste hned vedle mistrovského hřiště, které Trump otevřel severně od Aberdeenu před sedmi lety.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení