Články na téma: Danny Willett

 • Danny Willett
  1

  Zprávy

  Letošním králem skotských linksů je oslavenec Danny Willett

  3. října 2021 – pv

  Jen stěží si lze představit lepší dárek pro golfistu, než je vítězství v takovém turnaji turnaji. To si v neděli na své 34. narozeniny nadělil Angličan Danny Willett, když ovládl prestižní Alfred Dunhill Links Championship. Ve finálovém kole zahrál 68 ran a s celkovým skóre -18 zvítězil o dvě rány.

 • Danny Willett
  2

  Bleskovky

  Willett na Old Course našlápl k nejlepší oslavě narozenin

  2. října 2021 – pv

  Vítěz Masters z roku 2016 Danny Willet je na dobré cestě za svým osmým vítězstvím na European Tour, když po třech kolech Alfred Dunhill Links Championship ve Skotsku vede o tři rány. V neděli si tak může nadělit triumf přesně na své 34. narozeniny.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Senzační start hvězd na Czech Masters. Stenson vede, Lieser třetí!

  19. srpna 2021 – Petr Vlček

  Tohle je pro fanoušky začátek z říše snů! Největší hvězda D+D REAL Czech Masters Henrik Stenson zahrál v 1. kole 67 ran a se skóre -5 dělí vedení. Jen o ránu za ním dělí 3. místo Ondřej Lieser, největší domácí hvězda. Pod par zahrál z Čechů ve čtvrtek už jen Michal Pospíšil. Aspoň v paru své skóre udrželi Filip Mrůzek a Matyáš Zapletal.

 • Henrik Stenson
  4

  Zprávy

  Pět největších hvězd Czech Masters. Na koho se těšit na Albatrossu?

  17. srpna 2021 – pv

  Ani 7. ročník D+D REAL Czech Masters se neobejde bez účasti těch největších hvězd světového golfu. I když letos chybí někteří účastníci z minulých let, jako třeba Lee Westwood, John Daly, či Thomas Pieters, fanoušci nemusí litovat. Tady je pět největších hvězd, které mohou tento týden na vlastní oči vidět na Albatrossu.

 • Danny Willett
  5

  Zprávy

  Další hvězda na Czech Masters: přijede vítěz Masters Willett

  6. srpna 2021 – ak

  K už avizovaným hvězdám světového golfu na sedmém ročníku D+D REAL Czech Masters Henriku Stensonovi a Padraigu Harringtonovi přibyla další: na Albatrossu si zahraje vítěz Masters z roku 2016 a majitel sedmi titulů na European Tour Angličan Danny Willett.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení