Články na téma: Czech PGA Tour

 • Filip Mrůzek na Gasco Open
  1

  Bleskovky

  Gasco Open už podesáté. Dorazí golfisté ze čtyř kontinentů

  9. června 2021 – haf

  Tradiční turnaj Gasco Open presented by Robert Schovánek se v tomto týdnu dočká už svého jubilejního 10. ročníku. Nejen mezi českými profíky oblíbená akce nabídne opět nejen golfové zážitky a hlavního turnaje se zúčastní hráči hned ze čtyř kontinentů.

 • Beroun
  2

  Zprávy

  Předehra Czech Masters. Beroun bude opět hostit Czech Open

  14. května 2021 – haf

  Do kalendáře golfových turnajů v Česku se vrací Czech Open! V týdnu před vyvrcholením české golfové sezony v podobě Czech Masters se na hřišti v Berouně uskuteční od 11. do 15. srpna GolfAdvisor.golf Czech Open. Finanční dotace mezinárodního turnaje je 27 000 euro, vítěz si z ní odnese odměnu ve výši 10 000 euro.

 • Pia Babnik
  3

  Bleskovky

  České profíky zaskočila v Ropici 16letá Slovinka Pia Babnik

  14. srpna 2020 – haf

  O tom, jak velký talent roste evropskému ženskému golfu ve Slovince Pie Babnik, se přesvědčili také nejlepší čeští profíci. Ti se totiž na Ropice Golf Trophy museli před mladou slovinskou profesionálkou sklonit všichni, v pátečním finále si je doslova namazala na chleba!

 • Kateřina Vlašínová
  4

  Bleskovky

  MČR na Slavkově začala skvěle Vlašínová, lepší je jen Beck

  15. července 2020 – haf

  Překvapivé výsledky nabídlo 1. kolo domácího šampionátu profíků ve hře na rány. Největší favorité výrazně ztrácejí, když nejlépe vstoupil do turnaje na Slavkově Tomáš Beck (-7), učící profesionál momentálně působící ve slovenské Skalici. Jen ránu na něho ztrácí Kateřina Vlašínová, o další dvě rány zpět jsou Michal Pospíšil a Vítek Novák.

 • Petr Hrubý
  5

  Bleskovky

  Turnaj profesionálů na Kácově ovládl amatér Hrubý

  26. června 2020 – haf

  Druhý turnaj letošní sezony Czech PGA Tour ovládl talentovaný amatér Petr Hrubý. Ten za sebou nechal v pátek na Kácově všechny profesionály a došel si pro vítězství na Wiesner-Hager Trophy 2020. Se skóre -6 vyhrál o dvě rány před Filipem Mrůzkem.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení