Články na téma: Czech PGA Tour

 • Jakub Bareš
  1

  Zprávy

  Na Karlštejně vyhrál Bareš, ve finále zazářil kolem za 63 (-9)

  5. září 2021 – haf

  Nejlepší kolo celého turnaje si nechal Jakub Bareš na Platon Life Karlštejn Open na finálovou rundu a díky 63 ranám vyhrál druhý letošní podnik Czech Open Golf Tour. S celkovým skóre -15 vyhrál o tři rány před Michalem Pospíšilem. Třetí skončil amatér Vojtěch Pavelka.

 • Filip Mrůzek
  2

  Zprávy

  Vítězství na Czech Open v Berouně slaví Mrůzek. I s rekordem

  15. srpna 2021 – ak

  Filip Mrůzek slaví vítězství na turnaji GolfAdvisor.golf Czech Open na hřišti Beroun Golf Clubu s dotací 30 000 euro. Navázal tak na své dvě předchozí výhry z Berouna a jako bonus přidal nové rekordní skóre. Po čtyřech kolech zahrál -24 a s přehledem uhájil vítězství před dvojicí amatérů Matěj Bača a Filip Ráža.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  V Berouně drží vedení Mrůzek, prohánějí ho mladé pušky

  14. srpna 2021 – ak

  Nejtěsnější vedení drží po třetím kole GolfAdvisor.golf Czech Open Filip Mrůzek, který má se skóre -17 ránu náskok na Štěpána Daňka a amatéra Matěje Baču. Nejlepší kolo dne pak v sobotu v Berouně zapsal další amatér Filip Ráža, které se dostal osm ran pod par.

 • Filip Mrůzek
  4

  Zprávy

  V Berouně dotáhl Daňka v čele pořadí po druhém kole Mrůzek

  13. srpna 2021 – ak

  Osm ran pod par bylo nejlepší skóre druhého dne turnaje GolfAdvisor.golf Czech Open na hřišti Beroun Golf Clubu. A dosáhli na něj hned dva golfisté – profesionál Filip Mrůzek a amatér Kryštof Strýček. Mrůzek se díky tomu dostal do vedení, které dělí se skóre -12 se Štěpánem Daňkem, Strýček se vyhoupl na čtvrtou pozici.

 • Štěpán Daněk
  5

  Zprávy

  Na Czech Open v Berouně dělí vedení po 1. kole Daněk a Bača

  12. srpna 2021 – ak

  Profesionál Štěpán Daněk a amatér Matěj Bača dělí se skóre 6 ran pod par vedení po první dni turnaje GolfAdvisor.golf Czech Open na hřišti Beroun Golf Clubu. Po úvodním dni podniku s dotací 30 000 euro dokázalo stlačit skóre pod par hned patnáct hráčů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení