Články na téma: Czech Masters

 • Shane Lowry, The Open
  1

  Zprávy

  Kdo měl přijet na Czech Masters? Vítěz The Open a bývalé světové jedničky

  30. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  V polovině března se rozhodlo o odložení Czech Masters na příští rok. Oznámení promotérské společnosti přišlo v době, kdy se rozjela omezení v souvislosti s koronavirovou pandemii. Tou dobou už byl hotový seznam hvězd, které mohly v srpnu dorazit.

 • Lee Westwood
  2

  Zprávy

  Hvězda Czech Masters slaví narozeniny, fyzičku si udržuje v "obýváku"

  24. dubna 2020 – Pavel Poulíček

  Je pravidelně tváří Czech Masters. Na Albatrossu startoval 4 krát za sebou. Vyhrál 44 profesionálních turnajů po celém světě a právě dnes slaví 47. narozeniny. Lee Westwood v poslední době potvrzoval, že stále patří do světové elity.

 • John Daly
  3

  Zprávy

  Dalyho vzkaz do Česka: Miluji vás, uvidíme se v příštím roce!

  6. dubna 2020 – haf

  Letošní sedmý ročník D+D REAL Czech Masters musel být kvůli celosvětové pandemii koronaviru COVID-19 zrušen, a tak si čeští golfoví fanoušci neužijí mimo jiné Johna Dalyho. Ten na ně ale nezapomněl a poslal jim do Česka milý vzkaz.

 • Petr Dědek
  4

  Zprávy

  Nebyla jiná možnost než letos turnaj zrušit, říká Petr Dědek

  11. března 2020 – haf

  ​Celosvětová epidemie spojená s koronavirem Covid-19 zapříčinila zrušení letošního D+D REAL Czech Masters. Domácí golfová akce roku doplatila na nepříznivou situaci, do které se celý svět stále ještě dostává, důvody jsou přitom nejen zdravotní, ale i ekonomické. Petr Dědek, majitel pořádající společnosti Relmost, tak podle vlastních slov neměl jinou možnost.

 • Diváci Czech Masters
  5

  Zprávy

  Golfové Czech Masters 2020 se konat nebude, ruší se i turnaje Challenge Tour

  11. března 2020 – haf

  Celosvětová epidemie koronaviru Covid-19 výrazně zasáhne i český golf. Ve středu dopoledne byl zrušen sedmý ročník D+D REAL Czech Masters, který se měl v polovině srpna konat na Albatrossu. Společně s ním jsou zrušené také české a slovenské turnaj Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení