Články na téma: Czech Masters

 • Henrik Stenson
  1

  Zprávy

  Světové golfové hvězdy na českých hřištích

  18. března 2022 – haf

  Tigera Woodse ani Phila Mickelsona se Česko zatím nedočkalo, ale jinak zdejší hřiště už navštívila významná golfová jména včetně Woodsova bývalého trenéra Hanka Haneyho. Měřeno počtem grandslamových titulů je nejvýše Gary Player.

 • Matyáš Zapletal
  2

  Zprávy

  Zapletal po Czech Masters: Tohle je pro mě velká vzpruha

  25. srpna 2021 – pv

  Matyáš Zapletal byl minulý týden součástí velkého českého úspěchu na D+D REAL Czech Masters, když jako jeden ze čtyř domácích hráčů prošel cutem. Zároveň si tak poprvé v kariéře zahrál na vrcholné evropské scéně finálová kola, což je pro něj největší úspěch v profesionální kariéře i velké povzbuzení.

 • Filip Mrůzek
  3

  Zprávy

  Konečně jsem asi dospěl, říká Filip Mrůzek "model ročník 2021"

  24. srpna 2021 – ak

  Jako jediný z českých golfistů prošel Filip Mrůzek už třikrát cutem na turnaji D+D REAL Czech Masters. Dvakrát v letech 2015 a 2016 z toho ale byly spíš rozpaky. Až na třetí pokus to vyšlo a byl z toho nejlepší výsledek českého hráče na turnaji European Tour.

 • Johannes Veerman
  4

  Zprávy

  Vítězi Czech Masters pomohla i inspirace Tigerem Woodsem

  23. srpna 2021 – ak

  Turnaj D+D REAL Czech Masters je místem zaslíbeným pro hráče, kteří sní o premiérovém titulu na European Tour. V předchozích šesti ročnících slavili na Albatrossu své první vítězství čtyři golfisté. Letos se k nim přidal v pořadí pátý Johannes Veerman. A prozradil, že se na cestě za titulem se inspiroval Tigerem Woodsem.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Jen bojuju a zachraňuju se. Potřebuju klidné kolo, ví Lieser

  23. srpna 2021 – ak

  Když Ondřej Lieser v úvodním kole D+D REAL Czech Masters po boku hvězdných golfistů Henrika Stensona a Padraiga Harringtona zahrál parádní kolo čtyři rány pod par, zdálo se, že našel ztracenou formu a pohodu, která ho loni na podzim dovedla k triumfu na Challenge Tour. Jenže další tři kola byla znovu návratem do stavu hledání.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení