Články na téma: Czech Challenge

 • Gordan Brixi
  1

  Zprávy

  Brixi přestoupil k profíkům, na Kuňce zabojuje o svůj první cut

  3. června 2021 – Honza Fait

  Nejlepším českým hráčem ze čtvrtečních dopoledních flightů byl na D+D REAL Czech Challenge Gordan Brixi. Ten se jako jediný dostal pod par hřiště, a to alespoň o ránu, a jeho výchozí pozice do pátečního boje o cut nebude špatná. Na pátý pokus má šanci.

 • D+D REAL Czech Challenge
  2

  Bleskovky

  Bublina na Kunětické Hoře. Podpora hráčům pouze na dálku

  2. června 2021 – haf

  Pokud jste po roční pauze, kdy se v Česku kvůli pandemii koronaviru COVID-19 nehrály špičkové mužské profesionální turnaje, chtěli v tomto týdnu vyrazit na akci Challenge Tour na Kunětickou Horu, máme pro vás nepříjemnou zprávu. Sice můžete, ale nebude to ono.

 • Czech Challenge
  3

  Zprávy

  Challenge Tour 2020 oznámila kalendář. Nechybí tři turnaje Relmostu

  6. prosince 2019 – pv

  Challenge Tour oznámila svůj kalendář na sezónu 2020. Opět v ní nechybí tři turnaje pořádané Relmostem, dva v Česku na Zbraslavi a na Kaskádě, a jeden na Slovensku na Penati. Pro české fanoušky bude velmi zajímavá, protože hned tři hráči na ní mají uhranou kategorii.

 • Robert MacIntyre
  4

  Zprávy

  Na Kuňce loni nedal cut, teď je Nováčkem roku European Tour

  26. listopadu 2019 – pv

  K velké radosti především skotských fanoušků a médií vyhrál letošní titul Nováček roku na European Tour Robert MacIntyre. 23letý rodák z Obanu tak završil skvostné úvodní dvě sezóny mezi profesionály. Ne všichni se ale nad jeho volbou shodují.

 • Czech Challenge
  5

  Komentáře

  Challenge Tour Brnu sluší

  30. května 2019 – Honza Fait

  Osmý ročník D+D REAL Czech Challenge se fakt povedl. A to i díky tomu, že se poprvé nekonal v Čechách, ale na Moravě. Brněnská Kaskáda vzala turnaj velmi rychle za svůj a bylo to znát všude. A co víc, možná se to odrazilo i do výsledku českých golfistů.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení