Články na téma: Challenge Tour

 • Aleš Kořínek
  461

  Zprávy

  Aleš "Spieth" Kořínek! Marshmallow chytil na první pokus

  25. května 2016 – GolfExtra.cz

  Borec v outfitu Under Armour odpalující marshmallow do vzduchu a následně ho chytající do pusy. Myslíte si, že mluvíme o Jordanu Spiethovi? Ne ne! Tento kousek předvedl na Kunětické Hoře před turnajem D+D REAL Czech Challenge Aleš Kořínek!

 • Michal Voigts
  462

  Zprávy

  Je fajn si díky rocku převléknout tělo i duši, říká Voigts

  25. května 2016 – Honza Fait

  Přes den dohlíží na to, aby byla Kunětická Hora, jedno z nejlepších golfových hřišť u nás, v té nejlepší možné kondici. V noci se ale občas mění v rockový živel. To jsou dvě tváře Michala Voigtse, šéfa českých greenkeeperů a také frontmana hardrockové skupiny HardMok.

 • Matyáš Zapletal
  463

  Zprávy

  Potkal se s Woodsem, ten ho pochválil. A peprně mu odpověděl

  25. května 2016 – Honza Fait

  Už jen účast na prestižním turnaji Junior Invitational v Sage Valley byla pro 16letého Matyáše Zapletala obrovskou zkušeností a zážitkem zároveň. Když se ale společně s ostatními golfovými talenty dozvěděl, že se na pár hodin potkají s Tigerem Woodsem, byl jako u vytržení.

 • Vítek Novák
  464

  Zprávy

  Novák zahrál maturitu pod par. Místo Ameriky zamíří do Prahy

  24. května 2016 – Honza Fait

  Je to tak trochu obehraná písnička. Maturita. Každý se před ní klepe, má respekt, a po jejím zvládnutí mluví každý druhý o frašce. Je to vlastně případ i Vítka Nováka, který složil zkoušku z dospělosti začátkem května a nyní už se chce opět soustředit pouze na golf. Místo univerzity ve Spojených státech ale zvolil Prahu.

 • Michal Pospíšil
  465

  Zprávy

  Pospíšil zpět na místě činu. Domů se vždy těší na jídlo i pivo

  24. května 2016 – Honza Fait

  Před rokem byl na Kunětické Hoře pro české golfové fanoušky hrdinou. Jako jediný ze všech domácího hráčů totiž dokázal projít na turnaji D+D REAL Czech Challenge cutem. Nyní se Michal Pospíšil vrací po roce na místo činu, které mu sice zatím nezměnilo život, ale určitě ho nasměrovalo o trochu přesněji k jeho cíli.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení