Články na téma: Challenge Tour

 • Ondřej Lieser
  16

  Zprávy

  Lieser po životním titulu: Dělám to pouze pro svou rodinu

  9. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser se v neděli zapsal výrazným písmem do historie českého golfu. Jako první si připsal vítězství na Challenge Tour, když ovládl Andalucía Challenge de España. Po dohrání českého profíka přemohly emoce, vítězství zařadil na třetí místo ve svých životních highlightech.

 • Ondřej Lieser
  17

  Zprávy

  BOMBA! Lieser jako první Čech vyhrál turnaj Challenge Tour

  8. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser je šampionem Challenge Tour. V zatím životní sezoně aktuálně nejlepší český golfista opět posunul hranice českého golfu, když si jako první Čech připsal vítězství na akci druhé evropské golfové ligy. A výrazně se přiblížil zisku karty na European Tour.

 • Ondřej Lieser
  18

  Zprávy

  Skvělí Češi! Lieser je na Challenge Tour před finále třetí, Matuš sedmý

  7. listopadu 2020 – haf

  Naprosto senzačně mají rozehraný před nedělním finále čeští golfisté turnaj Andalucía Challenge de España. Ondřej Lieser je po skvělém třetím kole dělený třetí a na první místo ztrácí jedinou ránu. Stanislav Matuš je jen o další ránu zpět na děleném sedmém místě.

 • Stanislav Matuš
  19

  Zprávy

  Matuš už je ve Španělsku třetí! Cut dal také Lieser

  6. listopadu 2020 – haf

  Fantasticky rozehraný turnaj má na Challenge Tour český profesionál Stanislav Matuš. Ten je v polovině Andalucía Challenge de España na děleném třetím místě, na první však ztrácí pět ran. Cutem nakonec bez problémů prošel tak Ondřej Lieser.

 • Stanislav Matuš
  20

  Bleskovky

  Ve Španělsku začal lépe Matuš, Lieser musí zabojovat o cut

  5. listopadu 2020 – haf

  Čeští golfisté Ondřej Lieser a Stanislav Matuš rozehráli první ze tří španělských turnajů na závěr sezony Challenge Tour. Lépe vstoupil do Andalucía Challenge de España Matuš, který se dostal ránu pod par a dělí 14. místo. Lieser je s plus dvěma dělený čtyřiačtyřicátý.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení