Články na téma: Challenge Tour

 • Filip Mrůzek
  1

  Bleskovky

  Mrůzek prožil ve Francii povedený den, ženy na LETAS nikoliv

  17. září 2021 – haf

  Úspěšný den za sebou má na Challenge Tour Filip Mrůzek. Ten musel na Hopps Open de Provence odehrát necelých prakticky kolo a půl, ale popasoval se s tím na výbornou, celkově si polepšil o čtyři rány a bez problémů projde cutem. Finále na LETAS naopak nevyšlo Češkám.

 • Ondřej Lieser
  2

  Bleskovky

  Zase ten závěr. Lieser skončil na Challenge Tour ránu za TOP 10

  12. září 2021 – pv

  Ondřej Lieser útočil během finálového kola Big Green Egg German Challenge na špičkové umístění, ale v závěru stejně jako o den dříve přidal několik ran navíc, které ho stály mnohem lepší výsledek. Kolem za 70 ran (-1) se nakonec umístil na děleném 12. místě. Gordan Brixi zahrál v neděli 74 ran (+3) a obsadil dělené 39. místo.

 • Ondřej Lieser
  3

  Zprávy

  Lieser v Německu pokazil závěr kola, Brixi drží TOP 20

  11. září 2021 – pv

  Ondřej Lieser vstupoval do třetího kola turnaje Challenge Tour v Německu z pozice lídra s náskokem jedné rány, ale především vinou nepovedeném závěru, po kterém zapsal 75 ran (+4) se propadl před finále mimo TOP 10. Nad par zahrál v sobotu i Gordan Brixi. Po kole za 72 ran (+1) se udržel v TOP 20.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Skvělí Češi na Challenge Tour! Lieser vede, Brixi v TOP 10.

  10. září 2021 – pv

  Ondřej Lieser a Gordan Brixi si vedli skvěle ve druhém kole turnaje Challenge Tour v Německu. Na Big Green Egg German Challenge ve Wittelsbacher Golfclubu zahráli v pátek oba 67 ran (-4), což pro Liesera po dohráni všech hráčů znamenalo samostatné vedení a pro Brixiho dělené šesté místo.

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser je na Challenge Tour v Německu třetí, dařilo se i Váňové

  9. září 2021 – haf

  Parádní vstup do dalšího turnaje Challenge Tour prožil Ondřej Lieser. Ten je na německé Big Green Egg German Challenge po prvním kole na děleném třetím místě, když se ve Wittelsbacher Golfclubu dostal pět ran pod par. Na LET začala z Češek nejlépe Šideri Váňová.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení