Články na téma: Challenge Tour

 • Czech Challenge
  1

  Zprávy

  Challenge Tour představila svůj kalendář, co čeká Liesera a spol.?

  28. ledna 2021 – haf

  Challenge Tour už představila svůj kalendář pro rok 2021. Jsou v něm také tři české vlaječky, u kterých však zatím není žádné další info. Série by měla začít v dubnu v Jižní Africe a skončit začátkem listopadu ve Španělsku. Otázkou je, co s ní udělá pandemie koronaviru.

 • Stanislav Matuš
  2

  Zprávy

  Důsledky pandemie koronaviru, čeští golfisté nemají kde hrát

  15. ledna 2021 – haf

  Hlavní golfové série už se sice v roce 2021 pomalu ale jistě rozjíždějí, a to i přes pokračující pandemii koronaviru COVID-19, ty nižší ale zatím mají smůlu, stejně jako čeští golfisté. Svůj start nyní odkládá také Challenge Tour, Pro Golf Tour avizovala delší pauzu již dříve.

 • Ondřej Lieser
  3

  Bleskovky

  OBRAZEM: Den, kdy Ondřej Lieser vyhrál Challenge Tour

  24. listopadu 2020 – haf

  Byl jednou jeden Ondra, a ten měl plán. Tak nějak by mohla začínat česká golfová pohádka, kterou v listopadu roku 2020 napsal za devatero horami a devatero řekami ve Španělsku Ondřej Lieser.

 • Ondřej Lieser
  4

  Zprávy

  Lieser letí na turnaj ET do Dubaje! Jak je to ale s jeho kartou? A co olympiáda?

  24. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser zaznamenal v listopadu před měsícem možná stěží uvěřitelný posun ve své golfové kariéře. Díky dvěma vítězstvím na Challenge Tour i celkovému triumfu v sérii se přiblížil životním cílům. Na druhou stranu, v jiných letech by z toho profitoval více. Přesto se může těšit na turnaje European Tour, na první vyráží už v pátek!

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser v slzách děkoval své ženě. Je to hlavně její vítězství, řekl

  23. listopadu 2020 – haf

  Ondřej Lieser v posledních třech týdnech změnil svůj život. A to jen díky tomu, že mu ho před čtyřmi lety změnila jeho žena Michaela. Nejlepší český golfový profesionál po triumfu na letošní Challenge Tour přiznal, že bez ní by dnes už možná nehrál golf. A Česká republika by neměla svého prvního hráče s plnou kartou na European Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení