Články na téma: Challenge Tour

 • Štěpán Daněk
  1

  Bleskovky

  To se povedlo! Daněk i Kořínek skončili na PGT v Polsku v top 10

  24. června 2022 – ak

  Na pomyslné stupně vítězů sice ani Štěpán Daněk ani Aleš Kořínek na turnaji Pro Golf Tour Polish Gradi Open nedosáhli, ale oba si vezou z Polska cenné umístění v top 10. Cutem prošel i Gordan Brixi na Challenge Tour ve Francii.

 • Aleš Kořínek
  2

  Bleskovky

  Kořínek i Daněk na Pro Golf Tour zabrali. Oba jsou v top 10

  23. června 2022 – ak

  Z osmičky českých golfistů prošli cutem na turnaji Pro Golf Tour Gradi Polish Open sice jen dva, ale Aleš Kořínek a Štěpán Daněk jsou ve hře o nejvyšší příčky. Kořínek se skóre -10 dělí 3. místo, Daněk se skóre -7 sedmou pozici. Na turnaji Challenge Tour ve Francii odehrál Gordan Brixi úvodní kolo v paru a čeká ho boj o cut.

 • Filip Jakubčík
  3

  Zprávy

  Jakubčík dál sní svůj sen. Už potkal Schefflera nebo DJe, chce proti nim hrát

  23. června 2022 – Honza Fait

  Momentálně patří mezi největší náctileté naděje českého golfu. Filip Jakubčík to opět potvrdil v minulém týdnu, kdy byl nejlepším Čechem během Kaskáda Golf Challenge. Stále je přitom vlastně na začátku své cesty, nyní ho čekají další kroky.

 • Tadeáš Teťák
  4

  Zprávy

  Nová slovenská jednička? Teťák při premiéře mezi profíky zazářil

  21. června 2022 – Honza Fait

  Slovenský golf má podle všeho novou hvězdu. Hned při svém prvním profesionálním startu se totiž Tadeáš Teťák v minulém týdnu blýsknul děleným 21. místem na Kaskáda Golf Challenge a byl díky tomu nejlepším "federálním" hráčem na turnaji Challenge Tour u Brna.

 • Šimon Zach
  5

  Zprávy

  Šimon Zach má za cíl Challenge Tour, těší se na Czech Masters

  20. června 2022 – Honza Fait

  V minulém týdnu měl Šimon Zach skvěle rozehraný turnaj Challenge Tour na Kaskádě, nakonec se ale musel spokojit s umístěním ve čtvrté desítce. A spokojený po jeho dohrání skutečně byl. Pro českého profíka se jednalo po delší době úspěšný turnaj na evropské scéně a věří, že ho nakopne v dalším proběhu sezony.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení