Články na téma: Challenge Tour

 • Gordan Brixi
  1

  Bleskovky

  Češi na Challenge Tour v Cádizu neuspěli, cut nedal nikdo

  16. června 2021 – haf

  Na předchozích dvou akcích Challenge Tour měli čeští golfoví fanoušci možnost fandit svému národnímu hráči i ve finálových kolech, na třetí pokus do v červnu ale nevyšlo. Na Challenge de España nedal totiž cut nikdo z tria Stanislav Matuš, Aleš Kořínek a Gordan Brixi.

 • Stanislav Matuš
  2

  Bleskovky

  Matuš zahrál na první jamce 11 ran, pak mocně dotahoval

  15. června 2021 – pv

  Na stejném místě jako v neděli skončil, už v úterý začal další turnaj série Challenge Tour opět se stejnou českou trojicí na startu. Pod par se v 1. kole Challenge de Espana v Cádizu dostal pouze Aleš Kořínek (71, -1), Gordanu Briximu se nepovedl závěr kola a Stanislav Matuš zahrál už na své první jamce hrozivých 11 ran.

 • Stanislav Matuš
  3

  Bleskovky

  Finále se nepovedlo. Matuš se v Cádizu hluboko propadl

  13. června 2021 – pv

  O 41 míst leaderboardem se propadl Stanislav Matuš na Challenge de Cadiz po finálovém kole za 80 ran (+8). S konečným skóre +4 obsadil na turnaji Challenge Tour dělené 69. místo.

 • Stanislav Matuš
  4

  Bleskovky

  Matuš prošel v Cádizu cutem, pak přidal další skvělé kolo

  12. června 2021 – pv

  Stanislav Matuš nejprve v pátek těsně prošel cutem na svém dalším turnaji Challenge Tour. Ve Španělsku na Challenge de Cadiz zahrál ve 2. kole 71 ran a se skóre -1 se mohl těšit na víkend. V sobotu pak ještě další dvě rány ubral a vytvořil si dobrou pozici pro neděli.

 • Stanislav Matuš
  5

  Zprávy

  Matuš a Brixi jsou v Cádizu po 1. kole kolem hranice cutu

  10. června 2021 – pv

  Tři čeští zástupci rozehráli ve Španělsku turnaj série Challenge Tour Challenge de Cadiz. Nejlépe z nich si v 1. kole vedl Stanislav Matuš, který po divoké první devítce zahrál rundu v paru (72 ran) a patří mu dělená 52. pozice. O ránu hůře je na tom Gordan Brixi (+1, T73), čtyři nad zahrál Aleš Kořínek (T122).Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení