Články na téma: Challenge Tour

 • GettyImages-1333965061(2).jpg
  1

  Bleskovky

  To je bomba! 58 ran na Challenge Tour! Kdo měnil historii?

  1. října 2021 – ak

  Jméno španělského golfisty Alejandra Del Reye do dneška nejspíš znal jen zasvěcený odborník. To už ale neplatí. Třiadvacetiletý Španěl se zapsal do golfové historie, když na turnaji Challenge Tour zahrál neuvěřitelných 58 ran. To před ním na profesionálních túrách po celém světě dokázali pouze čtyři hráči.

 • Šimon Zach
  2

  Bleskovky

  Zach začal na ChT kolem nad par. Čeká ho boj o cut

  30. září 2021 – Petr Vlček

  Jako jediný Čech ve startovním poli rozehrál Šimon Zach další turnaj Challenge Tour. Na Swiss Challenge nedaleko Basileje zahrál v prvním kole jednu ránu nad par a dělí se o 91. místo se ztrátou dvou ran na hranici cutu.

 • Gordan Brixi
  3

  Bleskovky

  Brixi se ve 2. kole Challenge Tour zlepšil, od cutu byl ale daleko

  24. září 2021 – ak

  Gordan Brixi svůj devátý start na Challenge Tour v postup do víkendových kol neproměnil. Na turnaji Open de Portugal at Royal Óbidos se sice ve druhém kole zlepšil, ale i tak zůstal s celkovým skóre +6 na chvostu leaderboardu daleko pod hranicí cutu.

 • Gordan Brixi
  4

  Bleskovky

  Brixi je po 1. kole na Challenge Tour mezi posledními

  23. září 2021 – pv

  Až na chvostu leaderboardu, konkrétně na děleném 122. místě, se nachází po 1. kole Open de Portugal at Royal Óbidos Gordan Brixi, jediný český zástupce na dalším turnaji Challenge Tour, když zahrál 77 ran (+5).

 • Ondřej Lieser
  5

  Zprávy

  Lieser skončil na European Tour v TOP 20, vyhrál Broberg

  19. září 2021 – haf

  Povedený turnaj na European Tour, nejlepší v této sezoně, za sebou má Ondřej Lieser. Ten sice na Dutch Open nevytvořil české maximum na okruhu, přesto musí být s děleným 19. místem spokojený. Víkend nevyšel podle představ ani Filip Mrůzkovi na Challenge Tour.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení