Články na téma: Česká hřiště

 • Karlštejn
  1

  Bleskovky

  ČGF musela zrušit turnaje, Karlštejn chystá sobotní HCP den

  29. dubna 2021 – haf

  S ohledem na vládní opatření a nařízení musela Česká golfová federace odstranit ze svého webu všechny naplánované golfové turnaje kromě těch, které dostaly výjimku. Týká se to také prvního letošního Golf Channel Open na Karlštejně, golfisté však o možnost zahrát si v sobotu 8. května oblíbené hřiště za skvělou cenu nepřijdou.

 • Oaks Prague
  2

  Zprávy

  Oaks prožil úspěšný rok. Chystá novinky a hledá nového člena týmu

  2. února 2021 – haf

  Rok 2020 byl nejen pro golfová hřiště velmi obtížný. V Nebřenicích u Prahy na něho ale budou vzpomínat jen v tom dobrém. Resort Oaks Prague se hned zařadil mezi nejoblíbenější osmnáctky u nás a pro rok 2021 chystá další novinky. A hledá třeba právě vás.

 • Ostravice
  3

  Bleskovky

  Všudehrály zaujaly Oaks i Dobrouč, jaká hřiště hodnotí nejlépe?

  8. prosince 2020 – GolfExtra.cz

  ​Jako každý rok zveřejnil i letos spolek Všudehrálů hodnocení českých hřišť, které sestavují jeho členové. V roce 2020 se do ankety zapojilo 171 členů spolku, kteří vynesli v některých kategoriích do popředí i dvě nově otevřená česká hřiště: PGA National Czech Republic neboli Oaks a východočeskou osmnáctku Dolní Dobrouč.

 • OAKS Prague
  4

  Zprávy

  Nejlepší nejen v Česku, ale v celé Evropě! Oaks Prague ovládlo prestižní anketu

  30. října 2020 – GolfExtra.cz

  Zajímavého ocenění se dostalo novému 18jamkovému hřišti PGA National Czech Republic Oaks Prague. Jen dva měsíce poté, co nedaleko Prahy otevřeli plných osmnáct jamek, si připsali hned dvě vítězství v sedmém ročníku ankety World Golf Awards.

 • Loreta Golf Club
  5

  Bleskovky

  Loreta je stále otevřená, děkuje všem svým hráčům

  26. října 2020 – Komerční sdělení

  Pyšelská osmnáctka Loreta patří dlouhodobě k našim nejúspěšnějším hřištím, ročně se tu odehraje přes 23 000 kol a s téměř sedmi tisíci soutěžními výsledky za sezónu patří i k turnajově nejvyhledávanějším areálům. Ani letošní rok, výrazně poznamenaný covidovými omezeními, nic nezměnil na tom, že hráči do Pyšel jezdí rádi.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení