Články na téma: Česká golfová federace

 • Pauline Roussin-Bouchard
  16

  Bleskovky

  V Česku je světová golfová jednička! Kde ji můžete potkat?

  5. srpna 2020 – haf

  Nestává se to úplně často, aby se v Česku ukázala nejlepší golfistka světa. V tomto týdnu ale šanci potkat světovou amatérskou jedničku čeští golfoví fanoušci skutečně mají. Francouzka Pauline Roussin-Bouchard totiž startuje na Karlštejně na MM ČR ve hře na rány.

 • Klára Kuchařová
  17

  Bleskovky

  Golfový ligový víkend plný es. Kdo a kde trefil perfektní ránu?

  27. července 2020 – haf

  To se jen tak nevidí! O uplynulém víkendu odstartovala letošní extraliga, a také vyvrcholila kvůli pandemii koronaviru COVID-19 zkrácená první a druhá golfová liga. Hráči se přitom předháněli ve skvělých ranách, když hned tři zaznamenali hole-in-one.

 • Klára Sionková
  18

  Bleskovky

  Dcera fotbalisty Sionka slaví vítězství mezi golfovými kadetkami

  6. července 2020 – haf

  Že to Kláře Sionkové, dceři bývalého fotbalového reprezentanta Libora Sionka, půjde na trávě, to se tak nějak s ohledem na geny dalo čekat. Místo fotbalových trávníků však odmala brázdí golfové fairwaye a musí se nechat, že sportovní talent po otci nezapře.

 • Ilustrační foto Česko
  19

  Zprávy

  Český golf čekají velké změny. Nejen kvůli pandemii

  22. června 2020 – GolfExtra.cz

  Jako jedni z prvních mohli v průběhu pandemie koronaviru COVID-19 čeští golfisté zpět na hřiště a jako jedni z prvních začali také spřádat plány, jak ještě dohnat a zachránit zkrácenou sezónu. Vedle toho však Česká golfová federace také připravuje výrazné změny směrem k budoucnosti výkonnostního golfu.

 • TAP-IN
  20

  Zprávy

  Golf Channel s ČGF natáčel další TAP-INy, dojde i na gumicuk?

  5. června 2020 – haf

  To video okamžitě vešlo do zlatého fondu českého golfu. Dnes už legendární skeč, ve kterém si Aleš Libecajt pomáhá při hře gumicukem, byl jedním z mnoha vtipných momentů jinak naučných videí, které loni spatřily světlo světa v rámci spolupráce České golfové federace a české verze Golf Channelu. Nyní přibudou další díly.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení