Články na téma: Česká golfová federace

 • Ilustrační snímek
  11

  Zprávy

  Nouzový stav a nová nařízení golf nezasáhnou. Na co pozor?

  5. října 2020 – haf

  Od pondělí 5. října platí v Česku na měsíc nouzový stav. K tomu na úvodních 14 dní platí některá nová omezení. Golfistů se ale v závěru jejich sezony příliš nedotknou. I nadále je možné podle Právní komise ČGF pořádat turnaje nebo mít plně obsazené hřiště.

 • Petr Dědek
  12

  Zprávy

  Petr Dědek bude kandidovat na prezidenta České golfové federace

  15. září 2020 – haf

  Jedním z kandidátů na nového šéfa České golfové federace bude v příštím roce na její volební Valné hromadě také Petr Dědek. Šéf promotérské společnosti Relmost, která stojí za turnaji European Tour a Challenge Tour v Česku, a majitel stanice Golf Channel chce posunout golf mezi nejrespektovanější sporty u nás a dál budovat jeho členskou základnu.

 • Jana Melichová
  13

  Zprávy

  Jak na golfový trénink díky statistikám. Vizi ČGF odhalila Melichová

  9. září 2020 – haf

  Amatérka Jana Melichová byla jednou ze sedmi českých hráček, které prošly na domácím turnaji Ladies European Tour v Berouně koncem srpna cutem. Celkově si s parem došla pro dělené 47. místo, po turnaji navíc odhalila, jak se na akci připravovalo ve svém tréninku a jak pracuje se statistikami. To vše díky nové aplikaci Bryson, v rámci které si vede detailní tréninkový deník a statistiky ze hry.

 • Zapletal a Vodičková
  14

  Bleskovky

  MM ČR pro Zapletala a Vodičkovou, světová jednička bez medaile

  9. srpna 2020 – haf

  Tituly z Czech International Amateur Championship 2020 presented by Raiffeisenbank zůstaly doma! Mezinárodní mistrovství ve hře na rány ovládli na Karlštejně Denisa Vodičková a Matyáš Zapletal, světová jednička Pauline Roussin-Bouchard skončila bez medaile.

 • Kristýna Frýdlová
  15

  Zprávy

  Frýdlová rozstřílela Karlštejn, jaký je nový rekord hřiště?

  6. srpna 2020 – haf

  Hned druhý den mezinárodního mistrovství České republiky ve hře na rány přinesl možná highlight celého turnaje. Česká amatérka Kristýna Frýdlová totiž během druhého kola nastřílela senzační dámský rekord hřiště 63 ran (-9) a ujala se v polovině akce vedení.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení