Články na téma: Česká golfová federace

 • Šimon Zach
  96

  Bleskovky

  Česká golfová federace odhalila týmy pro ME

  27. června 2017 – GolfExtra.cz

  V polovině července se ve stejném termínu uskuteční čtyři prestižní evropské amatérské šampionáty, na kterých bude mít Česká republika své zastoupení. Silný mužský výběr chce pozitivně navázat na loňský postup do elitní skupiny, ženy si pak zlepšit reputaci po fiasku.

 • Jakub Bareš
  97

  Bleskovky

  Domácí jamkovku obhájil Bareš, ženám kralovala Melecká

  18. června 2017 – GolfExtra.cz

  Že je jamkovka jeho parádní disciplína potvrdil v tomto týdnu v Poděbradech Jakub Bareš. Ten obhájil titul na Mezinárodní mistrovství ČR ve hře na jamky, když ve finále udolal Němce Nikolaie Schaffratha. Ženám pak naprosto dominovala Tereza Melecká.

 • Zdeněk Kodejš
  98

  Zprávy

  Golf už není o partě nadšenců, upozorňuje jeho staronový šéf Zdeněk Kodejš

  20. března 2017 – Honza Fait

  V posledních čtyřech letech byl hlavou českého golfu a díky důvěře delegátů na sobotní Volební konferenci České golfové federace bude i v dalších čtyřech letech. Zdeněk Kodejš je rád, že může pokračovat v započaté práci, i když už se sám poohlíží po tom, komu bude pomyslné kormidlo za čtyři roky předávat.

 • Zdeněk Kodejš
  99

  Zprávy

  Nic se nemění, šéfem českého golfu zůstává Zdeněk Kodejš

  18. března 2017 – Honza Fait

  Volební konference České golfové federace v pražském hotelu Step znovu zvolila do pozice svého prezidenta Zdeňka Kodejše. Ten tak bude v čele nejvyšší české golfové autority další čtyři roky, v samotné volbě porazil svého vyzyvatele Karla Čelikovského 74 hlasů proti 22.

 • Karel Čelikovský
  100

  Zprávy

  Golf stagnuje a je podfinancovaný, varuje vyzyvatel Čelikovský

  16. března 2017 – Honza Fait

  Má v plánu sesadit z pozice prezidenta České golfové federace Zdeňka Kodejše. I když si svého soka váží, tak je Karel Čelikovský přesvědčený o tom, že je na tom český golf v mnoha ohledech špatně. A on je podle vlastních slov připravený to změnit.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení