Články na téma: Česká golfová federace

 • Česká vlajka
  6

  Bleskovky

  Novým koučem České golfové federace bude Angličan Scott

  23. listopadu 2020 – GolfExtra.cz

  Třicet zahraničních a sedm českých kandidátů usilovalo ve výběrovém řízením o to, stát se novým koučem Národního tréninkového systému ČGF. Sportovní úsek nakonec rozhodl o tom, že se jím stane třiatřicetiletý Harry Scott z Anglie, což potvrdil výbor ČGF.

 • Golf pro děti
  7

  Bleskovky

  Golfové knihy a filmy – zdroje zábavy i poučení

  19. listopadu 2020 – GolfExtra.cz

  Golf je celosvětovým fenoménem, kterému je věnována pozornost mimo jiné i v oblasti literatury a filmu. Také v Česku vyšla už řada knih s golfovou tématikou a nadcházející zimní měsíce mohou být ideálním obdobím k jejich přečtení, či ke zhlédnutí filmů s golfovou tématikou.

 • Ilustrační foto
  8

  Zprávy

  Česká golfová federace vzkazuje hráčům i hřištím: Hrajeme dál!

  22. října 2020 – haf

  Nová středeční nařízení vlády České republiky v boji s pandemií koronaviru COVID-19, která platí od čtvrteční šesté hodiny ranní, zatím na golf přímý dopad nemají. Alespoň podle Právní komise České golfové federace, podle které mohou hřiště dál sloužit golfistům.

 • Petr Dědek a Thomas Pieters
  9

  Zprávy

  Petr Dědek je nejvlivnější osobností českého golfu

  17. října 2020 – haf

  Magazín Premium Golf přišel ve svém třetím vydání pro rok 2020 se zajímavou anketou nejvlivnějších osobností českého golfu. Tou se na základě výběru desítek osobností, byznysmenů, funkcionářů a golfových insiderů stal Petr Dědek.

 • Česká vlajka
  10

  Zprávy

  O křeslo prezidenta České golfové federace se ucházejí čtyři kandidáti

  15. října 2020 – GolfExtra.cz

  Česká golfová federace (ČGF) si bude v příštím roce volit na další čtyři roky své nové vedení. Na post prezidenta byli oficiálně oznámeni čtyři uchazeči, v abecedním pořadí se jedná o Petra Dědka, Vratislava Jandu, Pavla Viduru a Juraje Wernera.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení