Články na téma: Česká golfová federace

 • Ilustrační foto
  1

  Zprávy

  Hrajte golf! Budete díky tomu žít o pět let déle

  22. května 2020 – GolfExtra.cz

  Světová zdravotnická organizace (WHO) zveřejnila již v roce 2010 vědecky podložená doporučení s názvem 'Global Recommendations on Physical Activity for Health', který stanovuje doporučenou dobu, intenzitu a frekvenci fyzické aktivity prospěšné pro zdraví.

 • Golfový švih, ilustrační foto
  2

  Zprávy

  Konečně! Vrací se golfové turnaje, otevřou také indoory

  4. května 2020 – haf

  Pokud vám chybí v golfu soutěžení s ostatními a formou nesoutěžních výsledků s ostatními vám nevyhovuje, máme pro vás dobrou zprávu. Už v pondělí 11. května si budete moci od vypuknutí pandemie koronaviru COVID-19 poprvé zahrát turnaje nebo vyrazit do indooru.

 • Skórkarta
  3

  Zprávy

  Golfisté propadli nesoutěžním výsledkům! Jeden jich odehrál 18 během 21 dní

  28. dubna 2020 – haf

  Absence turnajů některé české golfisty od "soutěžení" nezastaví. Využívají k tomu nesoutěžních výsledků, jejichž počet v dubnu meziročně stoupl už skoro trojnásobně. Někteří hráči přitom vyrážejí za úpravou hendikepu na hřiště prakticky každý den.

 • Mariánské Lázně
  4

  Zprávy

  Golfisty už vítají na hřišti recepce, mohou také do golf shopů

  27. dubna 2020 – haf

  O další krok blíže k normálnímu stavu jsou od pondělí 27. dubna golfisté při své oblíbené kratochvíli. Mohou totiž na hřištích využívat recepce a konečně mohou vyrazit také na tradiční jarní nákup golfového vybavení. V obou případech ale ještě s určitými omezeními.

 • Trénink
  5

  Zprávy

  Nová pravidla pro trénink golfistů amatérů. Jaká?

  25. dubna 2020 – haf

  Situace nejen v golfu se v Česku mění v poslední době každým dnem a někdy i každou hodinou. Co včera platilo, dnes neplatí a zítra může být zase úplně jinak. Je to i případ tréninku amatérských golfistů, kteří mohou konečně trénovat ve skupinách.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení