Články na téma: Česká golfová federace

 • Extraliga družstev
  1

  Zprávy

  Golf je také týmovým sportem, nejen při Ryder cupu

  18. září 2021 – GolfExtra.cz

  Golf není pouze individuálním sportem. Týmové soutěže v tuzemsku i na mezinárodní scéně jsou stále populárnější a stejně tak je oblíbený i systém hry na jamky, který se v takových turnajích využívá především. Nejznámější týmovou soutěží světa je Ryder Cup, který startuje už za týden a u nás ho bude exkluzivně vysílat Golf Channel.

 • Černý most
  2

  Zprávy

  Golfový podzim jako stvořený pro pro začátečníky i pokročilé

  6. září 2021 – GolfExtra.cz

  Prázdninami golfová sezóna nekončí a podle mnohých je dokonce nejhezčím obdobím pro náš sport vůbec. Start nového školního roku je možností pro nováčky nejen z řad dětí, pro pokročilé může být naopak ideálním období pro sklizení golfové úrody na klubových šampionátech a jiných soutěžích.

 • Nové vedení ČGF
  3

  Zprávy

  Český golf má nového prezidenta. Je jím Vratislav Janda

  24. července 2021 – ak

  Novým prezidentem České golfové federace po odstupujícím Zdeňku Kodejšovi se stal Vratislav Janda. Dostal tak příjemný a zároveň zavazující dárek pět dní před svými 56. narozeninami. V předvolebních projevech byl přitom Janda spíš kritikem současného vedení.

 • Česká dorostenecká reprezentace
  4

  Zprávy

  Muži se vrací mezi elitu, dorostencům unikla historická medaile

  11. července 2021 – GolfExtra.cz

  V sobotu dohrané soutěže mistrovství Evropy družstev přinesly českým barvám tři umístění v TOP 6. Dorostenci prohráli bitvu o první historickou medaili, naopak dorostenky přehrály favorizované Italky a berou 5. místo, ženy obsadily konečnou 6. pozici. A už od pátku bylo jasné, že čeští muži se vracejí do 1. divize ME.

 • Jamkovka-1.-2021-photo.Zdenek Křenková a Ruiter-0111 - kopie (2).JPG
  5

  Bleskovky

  Jamkovku na Dýšině ovládli Křenková a Nizozemec Ruiter

  31. května 2021 – GolfExtra.cz

  Patnáctiletá Agáta Křenková a devatenáctiletý Nevill Ruiter z Nizozemska ovládli Mezinárodní mistrovství České republiky ve hře na jamky, které v neděli skončilo v Dýšině u Plzně. Získali tak vůbec první české amatérské golfové tituly v nové golfové sezóně.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení