Články na téma: Česká golfová federace

 • Petr Dědek
  1

  Zprávy

  Petr Dědek bude kandidovat na prezidenta České golfové federace

  15. září 2020 – haf

  Jedním z kandidátů na nového šéfa České golfové federace bude v příštím roce na její volební Valné hromadě také Petr Dědek. Šéf promotérské společnosti Relmost, která stojí za turnaji European Tour a Challenge Tour v Česku, a majitel stanice Golf Channel chce posunout golf mezi nejrespektovanější sporty u nás a dál budovat jeho členskou základnu.

 • Jana Melichová
  2

  Zprávy

  Jak na golfový trénink díky statistikám. Vizi ČGF odhalila Melichová

  9. září 2020 – haf

  Amatérka Jana Melichová byla jednou ze sedmi českých hráček, které prošly na domácím turnaji Ladies European Tour v Berouně koncem srpna cutem. Celkově si s parem došla pro dělené 47. místo, po turnaji navíc odhalila, jak se na akci připravovalo ve svém tréninku a jak pracuje se statistikami. To vše díky nové aplikaci Bryson, v rámci které si vede detailní tréninkový deník a statistiky ze hry.

 • Zapletal a Vodičková
  3

  Bleskovky

  MM ČR pro Zapletala a Vodičkovou, světová jednička bez medaile

  9. srpna 2020 – haf

  Tituly z Czech International Amateur Championship 2020 presented by Raiffeisenbank zůstaly doma! Mezinárodní mistrovství ve hře na rány ovládli na Karlštejně Denisa Vodičková a Matyáš Zapletal, světová jednička Pauline Roussin-Bouchard skončila bez medaile.

 • Kristýna Frýdlová
  4

  Zprávy

  Frýdlová rozstřílela Karlštejn, jaký je nový rekord hřiště?

  6. srpna 2020 – haf

  Hned druhý den mezinárodního mistrovství České republiky ve hře na rány přinesl možná highlight celého turnaje. Česká amatérka Kristýna Frýdlová totiž během druhého kola nastřílela senzační dámský rekord hřiště 63 ran (-9) a ujala se v polovině akce vedení.

 • Pauline Roussin-Bouchard
  5

  Bleskovky

  V Česku je světová golfová jednička! Kde ji můžete potkat?

  5. srpna 2020 – haf

  Nestává se to úplně často, aby se v Česku ukázala nejlepší golfistka světa. V tomto týdnu ale šanci potkat světovou amatérskou jedničku čeští golfoví fanoušci skutečně mají. Francouzka Pauline Roussin-Bouchard totiž startuje na Karlštejně na MM ČR ve hře na rány.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení