Články na téma: Česká golfová federace

 • Jamkovka-1.-2021-photo.Zdenek Křenková a Ruiter-0111 - kopie (2).JPG
  1

  Bleskovky

  Jamkovku na Dýšině ovládli Křenková a Nizozemec Ruiter

  31. května 2021 – GolfExtra.cz

  Patnáctiletá Agáta Křenková a devatenáctiletý Nevill Ruiter z Nizozemska ovládli Mezinárodní mistrovství České republiky ve hře na jamky, které v neděli skončilo v Dýšině u Plzně. Získali tak vůbec první české amatérské golfové tituly v nové golfové sezóně.

 • Ilustrační foto
  2

  Zprávy

  Vrací se golfové turnaje! Ve flightu budou moci být až 4 hráči

  16. května 2021 – haf

  Vrací se golfové turnaje! Díky rychlejšímu vládnímu rozvolňování opatření proti pandemii koronaviru COVID-19 bude možné od pondělí 17. května opět vypisovat turnaje na serveru České golfové federace, zatím s omezením 50 osob. Hrát se pak bude moci ve čtyřech.

 • Kaskáda
  3

  Zprávy

  Umění na českých golfových hřištích

  14. května 2021 – GolfExtra.cz

  Možná vás při návštěvě českých hřišť překvapí, na kolika z nich se jejich majitelé snaží vylepšit prostředí pro hru nejen kvalitou greenů, ale také uměleckými výtvory podél jamek. Na řadě míst můžete uvnitř golfové oázy obdivovat zajímavé zapojení uměleckých děl.

 • Ilustrační foto
  4

  Bleskovky

  Kdy se budou moci hrát turnaje? Zástupci ČGF jednali u Hniličky

  12. května 2021 – ak

  Vyrazit na golf i v době covidové je možné, ale… Za oním "ale" se skrývá stále trvající řada různých omezení. A právě o jejich uvolnění jednali zástupci České golfové federace s předsedou Národní sportovní agentury Milanem Hniličkou. Přijdou nějaké změny?

 • Petr Dědek
  5

  Zprávy

  Petr Dědek nebude letos kandidovat na prezidenta ČGF, podpoří Viduru

  6. května 2021 – haf

  Petr Dědek se rozhodl stáhnout kandidaturu na nového prezidenta České golfové federace, jehož volba proběhne 24. července. I nadále se chce věnovat především pořádání největších golfových akcí v České republice a podporovat český golf i na dalších úrovních. V blížící se volbě podporuje kandidaturu Pavla Vidury.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení