Články na téma: Česká golfová federace

 • kniha Český golf
  1

  Zprávy

  Již brzy vyjde unikátní kniha mapující český golf od roku 1990

  8. dubna 2022 – GolfExtra.cz

  Český golf bude mít knihu, která je v oblasti naší sportovní historiografie událostí. Na přelomu dubna a května 2022 přichází na trh publikace s názvem "ČESKÝ GOLF / HISTORIE OD ROKU 1990 DO SOUČASNOSTI", která komplexně a detailně mapuje vše, co se v této oblasti za poslední tři desítky let odehrálo. Jejím autorem je golfový publicista a historik Andrej Halada a rozsah práce hovoří sám za sebe: přes 400 tiskových stran velkého formátu a k tomu 800 fotografií, včetně četných tabulek, statistik a přehledů.

 • Se školou na golf
  2

  Bleskovky

  ČGF získala ministerské záštity pro projekt Se školou na golf

  6. prosince 2021 – ak

  Česká golfová federace získala ve dvou případech významnou podporu na roky 2022 a 2023 pro svůj projekt Se školou na golf, kterému záštitu udělilo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a také ministr zdravotnictví.

 • Večer českého golfu
  3

  Zprávy

  V pořadí 26. Večer českého golfu opět odvysílá Golf Channel

  1. prosince 2021 – ak

  Nejlepší golfisté sezony nepřijdou ani letos o svůj Večer českého golfu, i když i letos vstoupily "do hry" razantním způsobem covidová pandemie a omezení s ní spojená. I proto se v pořadí 26. Večer českého golfu odehraje ve stejném duchu jako před rokem. Opět na televizní stanici Golf Channel v sobotu 18. prosince v 18 hodin.

 • Czech Masters
  4

  Zprávy

  Kdo všechno vládl českému golfu?

  26. listopadu 2021 – GolfExtra.cz

  Už za týden oslaví Česká golfová federace 90 let od svého založení. Za celé dlouhé období se v čele organizace, která v proměnách času několikrát změnila svůj název, vystřídalo patnáct povětšinou respektovaných mužů. V jednom případě však šlo o politický akt a do výčtu tak patří pouze z pohledu historických souvislostí.

 • Hanuš Goldscheider
  5

  Zprávy

  Před sto lety se narodil otec českého golfu Hanuš Goldscheider

  28. října 2021 – GolfExtra.cz

  28. října slaví svátek Česká republika, ale jde také o významné historické datum pro český golf. Přesně před sto lety se narodil Hanuš Goldscheider, významný golfový činovník, velký propagátor golfu a také první prezident České golfové federace po roce 1993.Souhlas s cookies

Pokud vám nevadí, že pro měření návštěvnosti používáme Google Analytics, zavřete tuto hlášku.

Souhlasím, zavřít potvrzení